www.sudzibas.lv Anderman SIA Slikti darba apstākļi

AtrisinātaAnderman SIA - Slikti darba apstākļi

Labdien! Šī ir sūdzība par kompāniju SIA "ANDERMAN". Tā sniedz sētnieku un apkopēju pakalpojumus dažādiem objektiem.
Šī sūdzība tiks sadalīta vairākās daļās, jo vienā lielā rindkopā to būs neiespējams uzrakstīt.

Darba stundas

Darba stundas gan līgumā, gan darba sludinājumā bija ļoti labas un īsas, tāpēc darbu arī paņēmu, bet tad kad sāku strādāt savu objektu, man tika pateikts, ka tas viss ir jāsatīra pa 2 nedēļām, tāpēc dažas dienas būs jāpaliek ilgāk par noteikto darba laiku, bet šis laiks būs apmaksāts. Nostrādāju pirmās 4 dienas ilgāk par noteikto darba laiku (pa gandrīz 4 stundām) , tad ceturtdienā pēc darba man piezvana un pasaka, ka ja es strādāju ilgāk par noteikto darba laiku, tas nozīmē, ka strādāju lēni. Es drīkstu strādāt ilgāk, bet ja strādāšu, tad man par tām ekstra stundām nemaksās.

Sapratu, ka ilgāk par noteikto laiku es nevēlos strādāt, ja man par to nemaksā, tāpēc sāku objektu tīrīt tikai noteiktās stundas un uzreiz iet mājās. Nedēļu šādi nostrādāju un kad pie manis nākamajā nedēļā ceturtdienā atbrauca vadītāja, parādījās otrā problēma - nav izdarīts pietiekami daudz darbs.

Darba ekipējums

darba sludinājumā tika rakstīts, ka tiks iedots ekipējums. Man tika iedots plašķis un milzīgas bikses, kas man bija daudz par lielu bez iespējas jebkādā veidā to savilkt, tāpēc to neizmantoju un vilku savas bikses. Tika solīta arī jaka, bet pa manām 3 nedēļām kompānijā to nesniedza, tāpēc nedēļu nostrādājot, trešdienā saslimu. Trešdien cauri iesnām un galvas sāpēm strādāju, jo vēlējos paveikt savu darbu objektā, lai tas iet uz priekšu. Ceturtdien es arī biju slims atnācis uz darbu, bet ejot prom uz mājām man publiskā čatā uzrakstīja, ka vajag atnākt uz apmācībām. Kad pajautāju vai apmācības ir apmaksātas man atbildēja 2 cilvēki

vadītāja:
" [mans vārds] , samaksas jautājumus publiski neapspriež.
Par šiem jautājumiem lūdzu jautā man privāti.
Es tev jau biju stāstīJusi. Pārrunāsim to vēlreiz. "

(mēs par to nebijām iepriekš runājuši)

man nezināms cilvēks, kura numurs bija darba sludinājumā:
"kolegji, raiders ir vajadziigs jums darbam, lai to juus variet izdariit aatraak un mazaak laika pavadiita objektaa. Raiders ir jauns, dreebes sasmeereetas netiks😊. Otrs - par papildus laiku objektā. Pašlaik papildus laiks nevar tikt pat reekjinaats. Ir noraades no klienta, ka mees leeni straadaajam. Tas man nepatiik. Mums buutiski [objektā] jaapalielina darba temps. "

(atkal norāde par lēnu darbu, jo maksāt par ekstra darbu nevēlas

pēc šīm ziņām sapratu, ka savu veselību šādas kompānijas dēļ nebojāšu un paņēmu slimības lapu, jo galvas sāpes jau bita pamatīgas.
Pēc slimības lapu iesniedzu atlūgumu (pārbaudes laikā 3 dienas iepriekš) un nostrādāju savu pēdējo dienu pirmdien - 27. Decembrī

naudas samaksa

pirmajā dienā, kad algu vajadzēja samaksāt, tas netika darīts. Domāju, ka nekas traks, bet uzrakstīju un painteresējos kas notiek. Tās atbildes kas man tika sniegtas bija tās pašas katru dienu..

"Esmu slima, tāpēc neesmu visu vēl nokārtojusi. "
"Luminor ir slikta banka. "
"Grāmatvedis nav pieejams. "

šīs frāzes ir pārfrāzētas, bet tas ir tas ar ko esmu saskāries pēdējo nedēļu rakstot 2 - 3 reizes dienā saistībā ar manu atlīdzību.
Šodien no rīta pamodos un man piezvanīja no kompānijas. Lūdza lai iesniedzu atkārtotu iesniegumu par to, ka eju prom no darba, par to pieliks samaksu algai (saņēmu algas Lapiņā 32 eur) . Pateicu, ka padomāšu, bet patiesība neplānoju to galīgi darīt, jo pat ar visu to, ka vadībai liekas, ka šodien iesniegšu atlūgumu, man nav vēljoprojām ieskaitīta nauda. Pirms stundas pajautāju kāpēc vēl nav un man atkal atbildēja ar šīm 3 frāzēm un kā jau katru dienu solīja, ka rīt būšot.

Ja jūs vēlaties strādāt darbā kur darba devējs mēģina pierunāt strādāt ārpus darba laika par brīvu un nesaņemt laicīgi naudu, iesaku nākt strādāt uz šo kompāniju.

Ja jūs esat bizness, kam vajag šāda veida pakalpojumus un vēlaties, lai nekas netiek satīrīts laicīgi, tad noalgojat šo kompāniju.

Paldies, ka noklausījāties manu Ted talk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kuuukuuu 16.01.2024

Beigās visu nokārtojām