www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem

Andelemandele.lv - Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem

Labdien! Andeles administrācija ir afēristu un noziedznieku banda. Nozog naudu, dzēš profilus, forumos dzēš faktus. Līva ir pretrunā ar saviem noteikumiem, atbalsta savu draugu komercdarbības portālā, tur vairāki Rīgas humpalu veikali tirgojās, atļauj agresivitāti no draugu puses iekš portāla. Džēš un bloķē sludinājumus no privātiem lietotājiem, naudu neatgriež, uz vēstulēm neatbild. Es vēlos savu naudu atpakaļ un paskaidrojumu no viņas, kā tā, ka tik acīm redzami sāk šķirot lietotājus?

Cilvēki, nemaksājiet naudu šiem afēristiem, ticiet man, tas ir laika jautājums... Šodien jums atļaus publicēt lietas, bet rīt jūsu profils būs bloķēts un naudu nedabūsiet atpakaļ. Pēc šādiem trikiem izskatās, ka šis portāls grimst sūdos.
Vēl, ja esi uzdevis kādu jautājumu administrācijai par pārkāpumiem portālā, tad tavs profils momentā tiek dzēsts un nauda tiek nozagta par sludinājumiem.

02.01.2024