www.sudzibas.lv Amigo briesmīgs serviss

Amigo - briesmīgs serviss

Labdien! NEKAD neizvēlaties mobilo sakaru operātoru AMIGO (ZetCOM) jo viņiem nav pilnībā nekāda servisa, tas nav pat slikts-tā vioenkārši NAV! viņi mak tikai izsūtī rēķinus (arī to dažreiz nē) un VISS. Pilnīgi nekādu iespēju ar viņiem sazināties steidzamos gadijumos, vai arī ja ir tāda nepieciešamība ( nozaudēta sim, vai tel., lai nobloķē zvanus, citi jautājumi). Info tel. tikai skan debila mūzika un viss. Pēdējā reizē mēģināju viņus sazvanīt 3 dienas, katru dienu zvanot par 3-4 reizēm un bezjēdzīgfi gaidot 20 min. katrā zvanīšnas reizē- un nekā- zvans vienkārši pārtraucās. zvani atkal un gaidi. Šis biuja pēdējais piliens- rīt jau vairs nebūšu viņu klients!!! Un to iesaku arī citiem!!!

S siikà 04.11.2013

Amigo nepatik tas, ka biezi vien telefonam pazûd zona,
Un tad ràda visu laiku, ka sim karte bloketa vai ari nav ieliekta sim karte, ,
Un dari ko gribi, telefona sim karte nestràda!