www.sudzibas.lv AMICA attieksme un apkalpošana

AMICA - attieksme un apkalpošana

Sākušu ar to, ka starptautiska projekta ietvaros mums, 10 latviešu, 10 lietuviešu un 10 turku studentiem, 2 nedēļu garumā pusdienas tika nodrošinātas AMICĀ, LU galvenajā ēkā. Skumji bija tas, ka bez nelaipnās apkalpošanas, katru dienu bija pārpratumi ar ēdieniem. Kā zināms, turki neēd cūkgaļu- to neļauj viņu reliģija un uzskati. Ēstuves darbinieki tika par to informēti, bet laikam aizmirsa šo faktu un latviešu pasniedzējai katru dienu nācās piemeklēt kādu citu variantu. Līdz beidzot, pēdējā projekta dienā, turki palika neēduši, jo AMICAS darbinieki nebija gatavi piedāvāt neko citu ēdamu tādēl, ka citi ēdieni varbūt bija dažus santīmus dārgāki. Tā nu mēs šķīrāmies- ar lielu kauna sajūtu par savu neviesmīlību un cilvēkiem.
Fuj AMICAS servisam!

A amnezija 17.08.2011

Smieklīgi, bet tik līdz brīdim, kad ļoti gribas ēst.

P Patiesība 17.08.2011

Būtu tie turki dienējuši padomju armijā, pēc mēneša ķertu lielāko cūkgaļas gabalu, pat jums neatstātu.

K KKKas 18.08.2011

Kā jau viss pie mums Latvijā, attieksme vnk lieliska!