www.sudzibas.lv Alvima SIA Krāpnieciskas darbības

Alvima SIA - Krāpnieciskas darbības

Almants Reibergs krāpjas ar saviem rezerves daļu piegādātājiem.

Īsumā-

Iepircis kaudzi ar bremžu diskiem un bremžu klučiem no SIA EUROPART LATVIA.

Pēc ilga laika perioda atgriež lietotus viena sastāva diskus ar bremžu klučiem aizbildinoties, ka prece ir nekvalitatīva kā rezultātā cietis lielas izmaksas ārzemēs, kad bija spiests veikt attiecīgā mezgla remontus un samaksāt soda naudu no ceļu policijas. Iesaldēja pēdējos rēķinus no SIA EUROPART LATVIA par iegādātajām rezerves daļām un atteicās tos apmaksāt.

Tika veikta garantijas procedūra, kur bijām gatavi iet pretī un segt ne tikai bojāto rezerves daļu izmaksas, bet arī remonta un policijas soda naudas izmaksas, ja uzrādīs attiecīgus domumentus, kas to pierāda un, ja ekspertīzē atklātos produktu vaina. Nedēļu meklēja un neatrada nekādus pierādījumus par izmaksām ārzemēs. Bojātā prece tika aizsūtīta uz ekspertīzi kā rezultātā saņemts detalizēts slēdziens ar visiem foto pierādījumiem, ka bremzes bija pārkarsētas un suporti nevienmērīgi deva spiedienu uz frikcijas virsmām dēļ kā radās elipse un plaisas metālā. Garantija tika atteikta un Almantam tika piedāvāts vērsties pie neatkarīga eksperta, ja vēlās apstrīdēt mūsu slēdzienu, taču Almants atteicās (kas liecina par to, ka zin, ka paši vainīgi).
Almants kategoriski atteicās samaksāt kavēto parādu un draudēja ar preses relīzēm plašsaziņas līdzekļos (vēl nav redzēta neviena relīze).

No mehāniķa Jāņa noskaidroju, ka nekāda piekabe nav bijusi ārzemēs ar defektu un bojātās detaļas ir konstatētas tur pat Jelgavā viņu autoparka stāvvietā pēc tam, kad piekabe tur bijz nostāvējusi pus gadu (liecības atšķīrās starp Almantu un Jāni).

Mums tie 1000€ nav tik būtiski, taču neiesaku jel kam ar viņu sadarboties.

Lai visiem veicās turēties pa gabalu no šī uzņēmuma.

F