www.sudzibas.lv Altnet Briesmīgs uzņēmums

Altnet - Briesmīgs uzņēmums

Briesmīgs serviss un kvalitāte. Pēdējā laikā pat neceļ klausuli. Rakstīts, ka 24/7 uzturēšana.
Aizgājām no viņiem. Līdzīga iemesla dēļ no viņiem tiko aizgāja arī trīs mūsu partneri.

D

O Oleg 01.02.2011

Obsaljutno soglasen !!! s Vashim mneniem Sia Altnet prosto ne otvechajut na telefoni, k nim v servernuju ne popastj, ona opechatana.
Servera zabratj ne vozmozno.
Ochenj mnogo ne dovoljnih klientov.
Skoree vsego ja uze ne vernu svoj server.
Ne obrashajtesj k nim !!!

Q QWE 01.02.2011

Tak zvaniet uz policiju tādā gadījumā, jopcik-popcik!...

Q qwerty 02.02.2011

У нас та же проблема :(

J Janovich 02.02.2011

Stalknulsja s takojzhe problemoj. Ne sovetuju sotrudnichatj s etim DC

D Dmitrij 02.02.2011

Tochno takaja zhe problema, obratilsja k znakomoj firme Netpoint, pomogli, s policijej dostali 2 moih servera, i postavil ja u nih zhe, ne za krimenaljnuju cenu. vam sovetuju sdelatj chto to pohozhee. kontak sotrudnika Netpoint 26584153 Sergej.

A asd 03.02.2011

это не фирма, это катастрофа..

R raitis 07.02.2011

по всем вопросам связанным с деятельностью алтнета звоните 20234062 или пишите лично мне.

отвечу всем.
все желающие получить своё оборудование его получат.

S shithappens 12.02.2011

Šķiet, ka viņu problēmas sākās ar Iv... Ten... draudziņa Amsterdamā apcietināšanu. Vai tik viņi nebija pielikuši savu rociņu mazu bērnu po..o izplatīšanā.

J Juris 12.02.2011

Janes serveri uz DEAC. Nav leti, bet strādā!

R r 19.02.2011

btw, SIA ALTNET - nepastāv dabā. ir (bija) SIA Alternative Finance. AltNET ir tirdzniecības marka, kas, kā liekas nav reģistrēta pienācīgā kārtā.

A apache 21.03.2011

Piekritīšu Jurim. Mus serveris arī ir DEAC, ar viņiem nav problēmu. Altnet ir pagrīdes puišeļu smirdulis.