ALGA APLOKSNĒS - ALGA APLOKSNĒS

Kā jūs vērtējat Darba samaksu aploksnēs?

Un kas jums liek tā domāt, ka tā ir pareizi darīt?

ž žurkaKornēlija 18.02.2010

Aptaujas kundze, šis jautājums ir vnk dumšs laikā, kad visiem visur un viss tie piegriezts, atņemts, izmānīts, apkrāpts un t.t...Kad es saņemu bezdarbnieku pabalstu 100ls, kaut esmu kārtīgi maksājusi nodokļus vairāku gadu apmērā un ne jau mazo naudu, tad kāda man vispār vajadzība maksāt valstij kaut kādus nodokļus, ja valsts tikai grib slaukt, nevis dot...Kāpēc man jāmaksā valstij kaut kapeika, ja valsts manam bērnam atņem pabalstus, maniem vecākiem pensijas ...eh, šito sarakstu varētu vel turpināt un spriedelēt, bet labuma nekāda...Es esmu par algu samaksu aploksnēs!!!

C calis 18.02.2010

Pilnigi piekritu kornelijai...

H Hugo Djego 18.02.2010

Es labprāt gribētu kādu aploksni ar naudu, bet man neviens nekad nedod :(

J Janis 20.02.2010

Alga aploksnēs ir daudz maz pieņemama, ja priekšnieks sev nebūvē pili un jaunu veikalu krīzes laikā

S Streikotajs 20.02.2010

Alga aploksnēs ir atbalstāma šajā valdības negodīgā valdīšanas laikā.
Galvenais lai darba līgums ir sastādīts un tajā būtu norādita darba samaksas summa un kā arī izmaksas datums.