www.sudzibas.lv alfor nepilda pienakumus

alfor - nepilda pienakumus

/izdzēsts/, SIA "Alfor"ir šīs personas dati!pārtrauciet viņas pastaigāšanos pa jūsu mājas lapu nomelnojot jūsu darbiniekus nepamatoti!viņai darbā pie jums neveicās, gan viņas vīrs tika atlaists no apsardzes kas sargā fēniksus.cik tālu gan var cilvēks aiziet aiz skaudības!!!pati nepildija savus tiešos darba pienākumus un neievēroja higienu!jāaptur šī vājpŗātīgā!!!

D

Mamma 04.10.2009

Nu kas tad ir pastaigatiesvairs nevares vai, briva valsts kur grib tur staiga mums ziniet te glasnostj ir pirmaja vieta. Aka tu Jelena prekrasnaja doma mes te vinju kersim un teiksim tu te vairs nestaiga, ja ?

I ieva 05.10.2009

nu tai anitai širmis aizvēries!varbūt biji ķēmā kad rakstiji?protams jāaizver mute tādām bijušajām darbiniecēm un viņu vīriem kas aiz skaudības aprunā un nomelno citus darbiniekus!