www.sudzibas.lv Akhtamar viss ir galīgi garām

Akhtamar - viss ir galīgi garām

aizčiloju ar mīļoto vīrieti uz šo iestādi paēst un izgāju no turienes dusmīga. te neapkalpo, te liek gaidīt 20min kmr atnes ēdienkarti, te pus h gatavo ēst + cenas ir pārāk augstas tik vienkāršiem ēdieniem.par oficiantiem vsp nerunāsim :)

D

S Spor 16.11.2011

Aizčiloji... tad jau viss ir skaidrs, vienkārši tu ar savu mīļoto vīrieti riktīgi sapīpējāties un tādā stāvoklī iemaldījāties tajā iestādē. Cik zināms, marihuānas ietekmē cilvēkam ļoti palēlinās laika uztvere, tāpēc arī likās, ka viss notiek ti ilgi. Un par cenām tas pats, acīs viss dubultojās, tāpēc arī cenas šķita pārāk augstas...

G Giorgio Armjani 27.01.2012

Iemesls ir tas http://plagiarism-az.com/articles/28/1/

E ElinaP 15.07.2013

Nevaru piekrist sūdzībai - manuprāt viss bija ļoti operatīvi un laikā, viesmīle bija smaidīga un korekta. Ēdieni bija garšīgi, cenas adekvātas. Paldies!

I irbens90 19.07.2013

Un kā tev patika tie noskradušie galdauti un tā lētā ēdnienkarte plānajos vāciņos.Uz galda neviena dzīva puķīte.Gan jau Tev kā banketa viesim bija, daudz kas labāks uzlikts, bet ko lai saka tie, kas tā pat vien tur iegriezušies.?

I Irina Sivicka 07.12.2018

Man ļoti patika šis restorāns, līdz šim brīdim... Uzņemos organizēt mammas dzimšanas dienas svinēšanu, piezvanīju, administratore runāja paaugstinātā balsī, uz aizrādījumu, kā Jūs ar mani runājāt, noveda mani līdz tam, ka anulēju rezervāciju. Tāda sajūta, ka klientus uzskata par mēsliem... Ļoti žēl. Rezultāts - cits restorāns ar pieklājīgu apkalpošanu. Tāda sajūta, ka esmu padomju laikos pēc principa "'bazar - vokzal".

I Inese Krustiņa 12.07.2019

12.07.2019. ar draudzeni nolēmām pusdienot restorānā Ahtamar Rīgā, Pieteicām savu pasūtījumu. Pēc 40 minūtēm sākām atgādināt oficiantam, ka joprojām gaidām... Tad viņš ar lielu nepatiku "pasniedza" mums zupu - var teikt - pameta zupu priekšā un atkal "pazuda". Uz to brīdi bijām vienīgās klientes. Izrādījās, mums nav karošu ar ko ēst! Atkal gāju meklēt oficiāntu... Otro ēdienu bez saskaņošanas ar mums, pasniedza citu. Pasūtītais deserts - "skudru pūznis" bija vispār neēdams - samīcīti cepumi ar medu (?) bez garšas. Likās, ka tie samīcītie cepumi ir savu laiku nostāvējuši un vairs nav lietojami. Uz aizrādījumu oficiantam par zemo ēdiena kvalitāti, saņēmām atbildi, ka ar ēdienu viss ir kārtībā. Likās, ka vispār esam apgrūtinājums un nevēlamas personas.
Nevienam neiesaku šo "restorānu" apmeklēt.