www.sudzibas.lv Aizdevums.lv 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu

Aizdevums.lv - 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu

Izvēlējos ņemt kredītu un kā jau tas mūsdienās ir ērtāk - pieteicos caur internetu.
Sāksim ar to, ka reklamēto 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu, turklāt attieksme ir tāda - ka tu pats visu laiku zvani un interesējies, kādā statusā ir pieteikums un vai kāds dokuments netrūkst. Labāk, lai netrūkt, jo ja neesi nosapņojis, ko visu vēl papildus vajag, vari novecot, jo tev neviens tev nezvana (laikam krīze). Zvanot uz kantori, visu laiku pārvienojas ar Liepāju. Vieni saka, ka visu saņēmuši ( ja sūti faksu), nākamā dienā cits atbild, ka nekas nav saņemts. Interesanti gan! Atļaušos piemetināt, ka pagājusi nedēļa, bet pieteikums vēl nav izskatīts.
Ļoti silti ieteiktu vadībai, kura gan nav labāka, pārskatīt savu darbinieku sarakstu, jo pie mūsu lielā bezdarba līmeņa, šajā kredītiestādē strādā kaut kādi jauni, rupji un neaudzināti skuķi, kuri atļaujas visu, ko vēlas, jo viņas ir arī tā lielā komisija, kas pīpējot pagalmā izlemj, kam piešķirt kredītu un kam nē. Ja ir iespēja, maksājiet augstos % labāk citai kredītiestādei. Tas nav tā vērts!

* ****** 13.02.2011

Neaizņematies! Būs grūti atdot!

T Tatjana 25.02.2011

Loti nepatik ka tur tas sievietes atbild!!!

K Kranins 31.12.2014

Maldinoši līgumi, nekompitenti darbinieki, nenomaksātās summas runājot ar katru darbinieku atšķiras.
Par maksājumu Jums atgādinās vismaz četras čiepas, kas savā starpā nav vienojušā, kas ar klientu atrunāts un tēlos muļķes, kauras ne par ko nav informētas. Jums zvanīs brīvdienās un pēc darba laika beigāmTāda sajūta ka šī uzņēmuma darbiniekiem neizmaksāalgas vai avansus līdz jūs neesiet veicis kārtējo maksājumu, Viņi nakšņo pie datoriem ar telefonu rokās un acīmredzot pēta, kam vēl varētu atgādināt, ka viņam jāveicmaksājums. Turklāt šis uzņēmums metnekorektus paziņojumus par jūsu kredītvēsturi, datus neaktualizē un reāli bezkaunīgā veidā izmanto datu bāzes klientu datu pasliktināšanai, neskatoties uz to kaesat veicismaksājumus. Neuzķeratiesuz lētiem reklāma strikiem un iesaku labāk kreditēties Bankās nevis kaktu kantorī, kuram uz jūsu rēķina ir jānopelna savasalgas un jāapmaksā Barona centra ofisiņa izmaksas, pluss protams apetīte rodas ēdot un nekaunīgā veidā jūs centīsies apmuļķot.

L LouisBonny 17.12.2018

Hello

Gada beigām sezonālais aizdevums pašlaik ir pieejams, piemēro ātri, uzticami aizdevuma jebkura tipa 2% procentu likmi, [slēpt]@gmail.com) patronize mums un jums būs liecināt par mūsu uzticamību; Jūsu panākumi ir mūsu prioritāte; Dievam mēs ticam.

Thansk.
WhatsApp: + 2349077216298