Aigars Mitčenkovs Inita Līcīte - krāpšana

Visiem, kam ir sūdzības par Aigara Mitčenkova un viņa sievas Initas Līcītes krāpnieciskajiem darījumiem, lūgums rakstīt iesniegumu un griezties LR Valsts policijā Alises ielā 3.

R

A alise 14.02.2011

Ir bijusi darīšana ar šo sievieti Initu Līcīti-Mitčenkovu, nu neticiet viņas solījumiem, viņa piekrāps.Lai viņai dzīvē veicas!!!

K kristi 23.02.2011

Man gan otradi sanaca, visu, ko man apsolija, man iedeva, darbu utt.Paldies!

A andris 07.03.2011

Nu, Nu es nu arii ieteiktu neticēt šiem cilvēkiem.

D D 07.03.2011

Mos uzreiz visu Latviju te sarakties sudzibās?Par katru ko var uzdrukat:)

M miks 07.06.2011

jus esat sviesta sagajusi, ticet vai neticet!?katram tas ir atsevisks gadijums.dzive pierada, ja abas puses izpilda visus nosacijumus, tad ir ok, bet, ja maksataja puse netur lidz noteikumiem, tad jagriezas labdaribas organizacijaa

V vells 07.06.2011

info laimes mekletajiem un "cietusajiem".beidziet reiz sudzeties, bet saciet tak pasi kaut ko darit, lai uzlabotu savu dzivi.jums visi, kuri dzivo labak par jums ir zagli un krapnieki.pa naudu nopirkt labu dzivi nevar, to var iegut smagi stradajot, iegustot sabiedribas atbalstu.padomajiet "cietusie", ko jus savaa dzivee esat darijusi vai variet izdarit, lai dzivotu labak neka lidz sim!?!