www.sudzibas.lv Aborti Par izmainjam likumdoshana

Aborti - Par izmainjam likumdoshana

Gribetu versties pie cilvekiem ar priekshlikumu rakstit priekshlikumu valdibai par izmainjam likumdoshana ar merki noteikt soda meru sievietm, kuras izdara abortu. Pie tam, sodam ir jabut tadam, kaa gadijumaa, kad noziegums tiek padarits vainu pastiprinoshos apstaklos ar ipsahu nezhelibu, jo bernins nevar izradit pretestibu. Vina kermenis, dziva cilveka kermenis, tiek saplosits gabalos: tiek norautas rocinjas, kajinjas no dzive cilveka... Butu mana vara, tadas sievietes augstako soda meru sanemtu bez runam! Un, tas atrunas par to, ka virieshi pamet sievietes, ka naudas var nebut pietiekami berna audzinashanai, neiztur nekadu krititku! Var but, tagad ekonomiskas lejupslides apstaklos iesim slaktet viens otru un tad taisnosimiem ar to, ka nav naudas normalai dzive?? Gulet mazak vajaga ar visiem pec kartas! Tapec ierosinu rakstit valdibai priekshlikumu, vakt parakstus un iesniegt valdibai izskatishanai! Ja mums pashiem nav tadas tiesibas, tad caur kadu organizaciju! Jo, patiesiba tas ir drausmigs noziegums, berns mirst drausmiga naavee... Nedomaju, ja kadam patiktu, ka vinam tiek norautas rokas un kajas...

Kam ir kadi priekshlikumi, kas man piekrit un kam ir kadas idejas, kaa labak paveikt to, rakstat man uz e- pastu. Domasim, ko var izdarit lietas labaa, lai reiz beigtu legalas slekavibas!

J

K Keta 25.02.2009

Kā vispār šādā valstī var prasīt sodīt sievietes, kuras uztaisījušas abortu???? Normālā gadījumā tas ir ļoti smags lēmums no sievietes puses. Nejau sava prieka pēc viņas iet to darīt un nejau sievietes organismam tas paliek bez sekām...tas tā... Tev viela pārdomām...un ja mūsu valstī būtu vairāk normālu vīriešu, sievietes arī neizšķirtos par šādu soli... gribās Tev teikt-ej nosver savu prātu!!! Un labāk nerunā par lietām, kuras nemaz nesaprotu un pat gribēdams nekad nesapratīsi :)

M Madara 25.02.2009

Lasot autora rakstīto un visus tos komentārus, esmu šokā kā var kaut ko tādu izdomāt...
No ko jūs visi te ņematies?!Aborts ir katras sievietes pašas izvēle, smags lēmums un nejau tas tiek veikts prieka pēc...katrai savs iemesls un nejau mums par to spriest un viņas nosodīt;)
galu galā - nespļaujiet kāpostos, var gadīties ka pašiem jāizēd...kas zin kā mums vēl katram dzīvē var gadīties...

S sarmite 19.03.2009

Cik mums te viena gudri civina!!! Es protams neesmu par abortiem, bet zini, man tev ir ko pateikt. Man pasai nacas so, ka tu sauc, legalo slepkavibu, paveikt 2 reizes :( :( :(
Un ne jau tapec, ka es taja bridi nedomaju ar galvu, vai man bija pie pakalas, ka nebija prezervativa, ne, ne tapec. Es paliku no sava vira 2 reizes s stavokli! Vienkarsi, man ir loti nopietnas, nearstejamas kaites pa sieviesu liniju, un man arsts pateica, ka ja es dzemdesu, es varu pati nomirt! Protams, ka es izvelejos sevi, jo esmu vel loti jauna, lai vienkarsi apzinati paklautu sevi navei!
Tapec, milo cilvek, padoma ko tu te raksti!!! Kads sods, kada valdiba! Tu pec tam lasisi pa izgastuvem tos mazos berna likus! Vai varbut tev ir plani atvert kadu labdaribas iestadi, kura pati pa savu naudinu barosi, skolosi un gerbsi sos bernus ????!!! Idiote, ta jau pusi skolas aizvera, un maksau par skolam pacela, pastasti man ka bernu uzturet???!!! Un tapec nevajag te rakstit tik drausmigas lietas, jo ne jau katra var atlauties dzemdet, un ne jau katra paliek stavokli apzinati. Ari zsargajoties notiek zili brinumi, piemeram, aizmirsu izdzert tabletiti, vai, sorry, parplisa prezervativs! Un vai tu esi gatav pec tam skatities ka tavs erns klust par analfabetu, staiga pa izgaztuvem, lai atrastu kaut ko paest??!!! Mate Tereza!!!

Z Zane 24.03.2009

Sarmīte, priekškam tad tu vispār ar seksu nodarbojies? Bez tā nevari iztikt?

D Dace 01.04.2009

es piekritu tam kad ir jaievies soda mers tacu tad palielinasies to bernu skaits kuri tiks izmesti miskastes, noslepkavoti atstati slimnicas jo iznesat un piedzemdet jau nav gruti, bet ta audzinasana ir tas grutakais, ja varam apturet abortus tad nevram apturet pilditos bernu namus un visas ieprieks minetas problemas!

A Agy 01.04.2009

tu neesi normaala...!!!
Ja nevarees taisiit abortus, tad skraidiis ar pashatsiitiem koka ratiem 14 gadiigas meitenes apkaart. Maate ir aarste un staasta naak abortus taisiit 94. gadaa dzimusas utt... Domaa ar galvu ko runaa mulke
driizaak taadiem kaa tev ir jaadod sods

H Harmonija 01.04.2009

Pilnīgs idiotisms!Es bērnus ne acu galā ciest nevaru, 100% zinu, ka ja man nāktos vienu audzināt, tajās naktīs, kad viņš stundu no vietas bļautu, jo bikses piedirsis es neizturētu un ievilktu pa muti.Vai tā būtu labāk?Nedomāju gan.Un embrijam nemaz nav nervi vēl izveidojušies un ne viņš domā, ne jūt kaut ko.Viņš ir zirņa lieluma zivjveidīgs radījums ar asti un mizlīgu pauri!Nekas no viņa nemaz neliecina, ka tas ir cilvēks.Un vai kādai nabaga sievietei vajadzētu audzināt izvarotāja bērnu?
Abortam vispār vajadzētu maksāt tikai 20Ls, tad Latvijā būtu ievērojami mazāk nelaimīgu bērnu, jo vecāki viņus sit un mūžīgi vazājās apkārt piedzērušies, meitas tēvi izvaro.Ja abortus aizliegs šādu ģimeņu būs 4 reizes vairāk.Vai kādam to vajag?Kurš būs tas multimilijonārs, kurš tos bērnu uzturēs?
Un jūs nesavāksiet tik daudz parakstus, lai šādu idiotisma kalngalu pieņemtu, jo vairums sieviešu apzinās, ka varbūt viņām nejauši gadīsies un viņām nav naudas par ko to bļauri uzturēt, vēl dažam bērni vispār nepatīk un vīrieši jau ne tik nebūs par to.
Un bez seksa starpcitu nevar iztikt, jo tas ir viena no primārajām ķermeņa vajadzībām, uzlabo veselību un pašsajūtu.
Gribētu redzēt to cilvēku, kurš nomirtu ne reizi nepārgulējis, jo negribēja bērnu.

Z Zane 02.04.2009

Tu saki, ka bez seksa neviens nevar izdzīvot? Ja tu esi viens no tiem, tad tu esi embrijs vai arī īsta dabas kļūda. Jā, es saprotu, ka sekss, narkotikas un alkohols tā ir bauda, bet tas nenozīmē, ka bez tā nevar dzīvot un no sākuma ir jābūt mīlestībai, tad arī būs sekss. Padomā tikai, bērni viņam nepatīk. Tu laikam esi ļoti egoistiski audzināts un mīli tikai sevi un savas vajadzības.
Tā kā tu esi trusis, tad seksa laiks tev ir īss un vienīgā jēga no tevis ir gaļa.

C Candy 02.04.2009

Dēļ tādiem cilvēkiem, kā šitas Trusis, bērni piedzimst garīgi un fiziski atpalikuši, tāpēc ka sekss ir pirmajā vietā un tikai pēc tam nelielas rūpes par bērnu gan no tēva, gan no mātes puses. Tadus tāviņus vajadzētu kastrēt, lai zinātu ko nozīmē atbildība par bērnu.

R Robots 02.04.2009

A ko darīt ja izvaro un rodas bērns vai dāma uzzina ka viņai ir, piemēram, HIV, vai bērns būs kroplis? Arī abortu ndrīkst taisīt? Lohi.

S Sekss 02.04.2009

ah ah ah dziļāk ah ah aaaaaaaa tu esi labakais

K Kripata 02.04.2009

Tas, ka aborts nav kontracepcijas veids, domāju ir skaidra lieta. Jāsoda ir tie, kas to pieņem kā izsargāšanās veidu. Citiem vārdiem sakot pielikt punktu iespājai kļūt par māti, negribi nevajag.

V VEF 02.04.2009

A ko lai dara tie kas grib sexu? Es piemēram nevaru bez seksa iturēt nedēļu.

S Sekss 02.04.2009

Pisies ar me!

B Beibe 02.04.2009

Nelien svešu sieviešu vagīnās, mincīt! Nedzimis bērns - tā ir ļoti personiska un privāta lieta. Tad jau labāk sodīt vīriešus, kuru sievietes taisa abortu, jo bieži vien viņas to izvēlas darīt, jo nav atbalsta no puiša, tad gan arī viņi būtu spiesti pakustināt pakaļas un smadzenes...

H Harmonija 02.04.2009

Pirmkārt ss esmu nepilngadīga VIŅA nevis viņš.Un tas pēc jūsu domām ir kas drausmīgi slikts un nesaprotams, ka man bērni nepatīk?
Man nav nekādu mātes instinktu un negribu tādu dabūt.
Tik pat labi es tagad varētu sākt gruzīties par to, ka nenormālajām mātēm bail, ka uz pasaules suņi dzīvo, jo viņu pāsu vainas dēl tos sīkos sakož.
Aizej pie jebkura seksologa un tev pateiks, ka sekss cilvēkam ir vajadzīgs/
Protams, aborts nav nekāda izsargāšanās metode, tam paredzēti citi līdzekļi, taču tā var atbrīvoties no nevajadzīgas klapatas.
Tiem, kuri uzskata, ka bērnus vajag-uzpriekšu dzemdējiet katru reizi, kad pārguļat un turiet sev mājās mazu, punķainu un kakainu bļauru fermu.Es to nedarīšo.
Labāk paņemu otro suni, tie vismaz klausa, ko saka un nesagādā nekādas liekas raizes un sirsmu matus.

A Agy 02.04.2009

trusis atkal izceļās ar debīliem komentāriem :D

Es esmu nepilgadīga; man nav nekādu mātes instinktu; utt...

Izlien pati no pamperiem, muļķe, un tad varbūt kāds instrinkts, izņemot laizīšanos ar tavu suni, parādīsies!

P Pupiņa 03.04.2009

Trusi, tu pati vēl esi mazs, puņķains, kakains bļauris ar mātes pienu uz lūpām. Kas ir, ko? Joprojām mokies ar pusaudžu krīzi? Maksimālisms neliek mieru? Hormoni trako? Atslābsti, bērniņ. Vēl pāris gadiņi, un tu tiksi uz strīpas, bet pagaidām nelien pieaugušo sarunās. Mums jau krampji vēderā metas no smiekliem, lasot tavas atklāsmes. Padomā tik. Ja tava māte par tevi savu laiku tāpat būtu domājusi, tevis nemaz pasaulē nebūtu. Maziņš un dumiņš tu esi, bērniņ.

S Sekss 03.04.2009

Trusi, nāc pie manis!!! :D:D:D

E ES 03.04.2009

Beidziet tak vienreiz šitās muļķibās, tik pat lab un ar tādiem pašiem panākumiem varētu izvērst diskusiju par to kas bij pirmais ola vai vista!