Abitus - Krapeji

Neuzticaties sai firmai.1.viniem nav licenzes, pieprasa astranomiskas summmas.140 ls liguma slegsanai +40 pec kipa atbildes no holande+70 par autobusu +vel kads 100 dzivosanasi lidz algai. Neticat viniem.kopa lai aizbrauktu vajag kadus 400ls ta labak braucu pats un mekleju darbu:)

H Hobos 08.05.2009

Vai tad tas nav tas pats SIA"ABITUS", zem kura darbojas arī "slavenais" interneta veikals www.hihi.lv ?
ierakstiet šeit meklētājlogā hihi, tad arī varēsiet saprast ap ko lieta grozās :)

A any 08.05.2009

Un kāpēc Liene sevi uzrunā vīriešu dzimtē? :)) Lienis? :)

L liene 09.05.2009

nu vai tev any pasai nav gadijusies kada drukas kluda?:)

A anete 09.05.2009

nu šitais jau izklausās līdzīgi edgaram freibergam ... sludinājums identisks ... ielieciet google viņa email un paši paskataties

L Liene 11.05.2009

Edgars Freibergs ja nav tas pats kas Raivis Cilipans tad vismaz strada pie vina, un tiktiesam hihi.lv tas pats kas abitus.lv...laikam sen nav dabuts :)

ģ Ģirts 11.05.2009

bljin mani šodien piečakarēja, mums vajadzēja šorīt izlidot uz Angliju, bet apčakarēja, tagad meklēju variantus un parunājos arī ar Edgaru, mani māc šaubas vairāk vispār negribās nevienam ticēt, bet uz dullo braukt nav jēgas, jo nezinu valodu, varbūt kāds kautko ieteiks?

ģ Ģirts 11.05.2009

Gudrais Lieni, kāpēc tad vēl nēsi aizbraucis, ja jau tas būtu tik viegli, tad jau šitie naudas izspiedēji te nebūtu.

L liene 12.05.2009

es jau nesaku ka ir viegli, tagad kartojos caur gp recruitment, caurt to mna 3 pazinas ir iekatojusies un naudu jau sanem, taka ir verts meginat vel jau var caur eures cik zinu tur pietiekami daudz vakancu

A Aigars Auziņš 16.05.2009

SIA Abitus un Raivis Čilipāns ir krāpnieki. Es jau esmu nosūtījis informāciju par to PTAC un NVC, diemžēl nevaru iesniegt policijā iesniegumu, jo vēstules no juridiskās adreses sūta atpakaļ, jo tāda firma tur neesot dzirdēta. Internetveikals "hihi.lv" ir SIA Abitus. es viņiem pārskaitīju naudu, bet ņu jau 3 mēnešus nesaņēmu ne preci, ne naudu atpakaļ. Attiecībā uz Raivja Čilipāna darbā iekārtošanas biznesu, domāju, ka arī šajā jomā viņš izmanto šādas metodes . Aicinu visus, kurus ir piekrāpis Raivis Čilipāns un SIA Abitus, griezties policijā un PTAC.

J juris 01.06.2009

SIA" ABitus" ir tirakie krapeji! R. Cilipans prieksgala!! nekada gadijuma neejiet uz sho firmu!! visu laiku atliek un atliek braucienus!! ta ari vel nau nekur aizbraukusi!

T Tas pats edgars 06.06.2009

Ko varu publiski paskaidrot licenzi kartojam birokratijas del ta diemzel ievilkusies, ir tacu sezona un nevar gaidit kad bus papiri, un kada starpiba ar visu licenzi, Amadors, cik neapkrapa un vel viens licenzets kantoris neatceros kuršs Par to izbrauksanas termina atliksanu tiktiesam sakam stradat ar jaunu darba deveju un mus drusku piesmauca, tagad planota izbrauksana 12.06, ir jau ligumi katrai personai atnakusi no darba deveja.Ko varam teikt stradajam jau 3 gadus, firma nav aizverusies, un tie pasi atverusi jaunu.
Varam publiski atvainoties visiem visiem kas ir gaidijusi tik ilgi, visi kas ir iemaksajusi avansu ari dabus darba Holande, viena grupa brauc 12.06 nakosa 20.06.Par klientu apkrapsanu nevar but ne runas.

D didi 06.06.2009

Vins man ari piekrapa.Pasutiju preci janvari, samaksaju un neko nesanemu, ne predi ne naudu!.Ari iesniedzu PTAC iesniegumu par krapniecisku uznemejdarbibu.
TADUS "CILVEKUS'' KA RAIVIS CILIPANS VAJAG LOTI BARGI SODIT.KAPEC VINU NEVIENS VEL NELIEK CIETUMA?CIK CILVEKUS VINS JAU IR PIEKRAPIS??

A Andris 09.06.2009

nu ar parcelsanam jau nu gan pacakarejas vini gan. te vienu nedelu parcela, te otru, bet nu beidzot esmu holande. ir ok. darbs ka stastija. dzivesvieta ok. uztraukums jau par tam parcelsanam bija baisais, bet nu vismaz darbs tagad ir.

L Ligita 11.06.2009

Njaaa, taa tieshaam ir, saak likties, ka tas kantoris ir iista bedre, jo ar to atlikshanu vinji tik spekulee. Iedomaajaties, pazinja nosleedza liigumu ar shameejiem (chilipaanu peec freiberga ieteikuma) un tagad nepilni 2 meen seezh uz kofera-visu laik paardziivo un streso vai tiks vai netiks. Bet shie tik sola, ka liigumi nenaak, liigumi suutaas, tad shie brauc liigumiem pakalj. Pazinjai nervi chupaa, ka darbinja nebuus.Piem, pagajusho nedeļ soliija, ka 12.06.2009. buus izbraukshana un ko Tu domaa, shodien jau sola vel peec nedeeljas. Taa jau var chakareet visu laiku. Domaajam, ja nakamned.atkal buus kaarteejie soliijumi, tad nafig jaaiet uz tiesu un jaaprasa moraalais. Cilvēki taksh nav tik stulbi, lai chakareetu cik tik uziet, bet vnk izmisushi un grib nopelniit naudinju, jo te Lv darba nav. Nejedziigi, ka shaadi bez nekaadiem sirdspazinjas paarmetumiem speej chakareet. Laikam jau shiis sabiedriibas ljauudiim neienaak praataa, ka cilveeki veelas straadaat, lai nodroshinaatu sev un savai gjimenei ko eest, nevis taapat sava prieka peec veelas shur tur pastraadat. Vnk muusu valsts neko nepiedaavaa, tadeelj tiek mekleeti pat peedeejie salminji. Zheel, ka ir taadas personas, kaa augstaak mineetas, kuraam laikam kauna nav nemaz.

L Liene 12.06.2009

Ja ja, licenzi karto jau 3 gadus!!! :D

L liene 12.06.2009

man dzeks sakumā ari gribeja caur sito braukt bet beigas aizbrauca caur gp recruitment jaustrādā nedēļu, avenes lasa, bet ir o.k nopelnīt var.

H holandis 16.06.2009

Kas jauns sajaa lietaa? joprojaam atcelj?

K koļa 20.06.2009

Nesaprotu kādus līgumus vēl jāgaida, ka TAS PATS EDGARS raksta..., , .tagad planota izbrauksana 12.06, ir jau ligumi katrai personai atnakusi no darba deveja, , .Edgar!----te kaut kas, , neštimē, ,
Andri!beidz te slavas dziesmas rakstīt pa, , abitusu, , apbrīnoju tevi ka tu vari darba laikā ieiet internetā(strādājot tik pirmo dienu)...un rakstīt www.sudzibas.lv pa, , abitusu, , , ka viss ir ok!tu nu gan ātri Holandē atradi internetu...te kaut kas, , neštimē, ,
Vai tik Andris nav -----------, , abitus, , kas raksta viņa vārdā...
Cienījamais, , Abitus, , beidziet čakarēt tautu ... saņemiet dūšu un pasakiet kas īstenībā notiek...

B Būlka 29.06.2009

Kāds jau vispār ir aizbraucis uz hollandi vai vel joprojam sēž cerības vienkarši kaut kā apnika vis šis dirsiens!!!

S Santa 03.07.2009

Pēc kārtējiem solījumiem visi sēž mājās un gaida ...ehhhh.. nelieši, nelieši, nelieši, ka spēj tā mānīt cilvēkus, kuriem šī iekārtošās darbā ārvalstīs varbūt ir pēdējā iespēja izdzīvot, pabarot ģimeni vai kaut kā savilkt galus :(