Meklēšanas rezultāti

Forum Cinemas - Tiek atņemts ēdiens (Sūdzība)

Tiek atņemts ēdiens 04. 09. 2008 filmas "blēži" laikā tiku praktiski aplaupīta. Kas to veica? Forum cinemas darbinieks. Startatēģijair šāda: darbinieks nepārbauda somas pirms ieiešanas kinozālē, lai atklātu nelegālo pārtiku, kas pirkta stockman, bet tikai pēc tam, kad jau esi kinozāle un filma gandrīz sākusies ( lai nav laika vairs iziet ārā un apēst) tad nu darbinieks gan steidzas klt un ar kāru aci ņem nost. Lai jau šim labi garšo, principā vairs neko nepirkšu forum cinemas, tāpat cerības rada riga plaza.

A AHA 05.09.2008
Komentāri 37 Kino / Teātri

Forum Cinemas - nepeiklajīga attieksma pret klientiem (Sūdzība)

nepeiklajīga attieksma pret klientiem Pēc šodienas vakara seansa Forums cinemas esmu sašutumā- uzreiz pēc seansa beigām visus izdzena ārā uz ielas, uzreiz aukstumā un salā, bez iespējas aiziet pat uz tualeti (pēc 3 stundu garas filmas tas ir diezgan aktuāli), vi varbūt vēl pakavēties telpā un "atiet". Nē, forum cinemas pa atsevišķu sāna izeju visus "izved"... kas tā ir par attieksmi????

Forum Cinemas - Slikts servisa (Sūdzība)

Slikts servisa ...un principiālu attieksmi! Svētdien izlēmām aizvest mazo 3 gadnieku uz kino, ja nedodos uz banku, es neņemu līdzi dokumentus, jo man tie nav nepieciešami, sertifikātu pārbaudot man visos veikalos pieņem bildi.. Kaa arī pirms mēneša esot forum cinemas darbiniece pieņēma nofotografētu id karti. Šoreiz principiālā darbiniece! Sandra! Neskatoties uz to ka ar 3 gadnieku braucām lielu gabalu, ka piedāvāju viņai parakstīt id dokumenta attēlu ar e-parakstu, ka iegāju sava internetbankā, parādīju...

Forum Cinemas - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss 30.10.2020 biju uz pēdējo seansu pēc kura biju aizmirsis cepuri. Aptuveni vienu stundu pēc seansa beigām biju uzrakstījis par no zaudētu cepuri uz forum forum cinemas epastu. Saņemot atbildi man bija norādīts iet uz kasēm un jautāt tur. Kases cepures manas nebija, bet labi zinu, ka cepure ir aizmirsta tur un tas bija pēdējais seanss to dien.

Forum Cinemas - cenas (Sūdzība)

cenas Mani sīkie aizvakar aizgāja uz kino.Par biļeti samaksāja katrs 2, 45 Ls!!! Bez viņiem zālē esot bijuši veseli 7 cilvēki... Forum Cinemas varbūt nolaidīsiet cenas...? Tā suņa sēdēšana uz siena kaudzes jau ir vairāk kā smieklīga...

I inter 20.03.2010
Komentāri 19 Kino / Teātri

Forum Cinemas - Coca-Cola Plaza Forum Cinemas (Sūdzība)

Coca-Cola Plaza Forum Cinemas na prowlih vihodnih s drugom priwli v kino. on kupil popcorn solenij. (hotja v nem soli rakti4eski nebilo) on podowel k prodavcu poprasil nemnozko posalit' (vezlivo poprasil) a ona emu specom nabuhala tuda stol'ko soli mol ne solena, a tak? i peremewala. vobs4em drug ostalsja bez popcorna/ nevozmozno bilo etu sol' est'. na budus4ie vsem solit' ne prosite!!

Forumcinemas - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)

Ļoti slikts serviss Labdien, paldies par sabojātu vakaru! Es ļoti labi saprotu jūs un jūsu darbinieci Betiju (vaditaja) , kura ļoti labi un atbīldigi Pilda savus pienākumus. Mēs ar ģimeni bieži (3-4 reizes mēnesī) apmeklējam kinoteātri forum cinemas, kas mūms ir viens no veidiem labi pavadīt laiku. Kātru reizi iejot uz šo kinoteātri es uzradiju sāvu derīgo gan qr kodu, gan fizisko dokumentu. 11.03 mes nopirkam biļeties ar sievu Luxe Kinozālē, organizējam auklīti kura pieskatīs 2 bērnus un ļoti gribējām...

Forum Cinemas - utis (Sūdzība)

utis daudzu vecāku bērni un mazbērni ir saņjēmuši dāvanu pēc kino apmeklējuma. ja autobuos uz sēdekļiem galvas apvidū ir salvete, tad forum cinemaa taadas nav. paskatieties uz sēdeklja galvgali- tas ir p[ilns ar svešiem matiem. uzdrošinos apgalvot, ka tas ir Rīgas utu centrs. ncik maksā forum cinemā LV VET DIENESTAM, lai tīrītu sēdekļ;us vai ilietotu naudu salvetēm, kas kaut nedaudz darītu drošībvu. tas skar mūs visus. gribiet utis, rjiet uz kino, vai- izdariet spiedienu uz saimniekiem- pietiek tiukai pelnīt, tava firma ir utu perēklis.

Forum Cinemas - veselība (Sūdzība)

veselība lūdzu kontrolēt forumcinemas krēslus, kur notiek liela apmeklēetaaju aprite. manu paziņju bērni ir dabujuši utis, jo kēslus nedizinfecē, pēc seansiem neapstrādā, ja jūs paskatīsieties ar neapbruņotu aci, ieraudzīsiet uz katru krēslu matus. tas ir LV utu perēklis. Lūdzu sāciet kaut ko darīt. nezinu, cik maksā forumcinbemas kukuļjos, lai viņus nepārbaudītu. jebkurā autobusā liek uz sēdekļiem salvetes. ''sajā kinoteātrī pelna naudu un nedomā par apmeklētāju veselību. lai īopašnieki pasēž utu...

Forum Cinemas - Slikta darbinieku attieksme un apkalpošana (Sūdzība)

Slikta darbinieku attieksme un apkalpošana ...un šo dzērienu tur pat un aizgāju uz metru tālāk esošo saldumu stendu, un nepagāja pat 3min, kad darbiniece bija klāt un paņēma manu popkornu un dzērienu. Gāju klāt un teicu, ka tas ir mans, uz ko sekoja atbilde pavēles formā: “tad nevajag atstāt, kur pagadās! ” (uzbraucošā tonī ar pagrieztu sejas izsteiksmi) . Normāli? ! Galīgi nē! Forumcinemas darbinieki pret klientiem attiecas kā pret suņiem un klauniem, par kuriem ņirgājas un izturas necienīgi! Šīs divas situācijas ir par piemēru tam!

J JB 01.07.2019
Komentāri 8 Kino / Teātri

Forum Cinemas - Nepieklājīga apkalpošana (Sūdzība)

Nepieklājīga apkalpošana Ļoti nepieklājīgi apkalpošanas darbinieki! Ar savu mazo bērnu pie kases mēģinu samaksāt summu par biļetēm. Skatos blakus kasē, viena sieviete mēģina izvēlēties filmu,bet kasiere rupji atbild. Ko tu stulbene gribi skatīties filmu vai uzklausīt mani. To dzirdēja arī mans 5 gadīgais bērns. Kauns Forum Cinema

Forum Cinema - 450 Parking/ Krāpšana Ar Atlaidi Kino Apmeklētājiem (Sūdzība)

450 Parking/ Krāpšana Ar Atlaidi Kino Apmeklētājiem ...uzrādot kino biļeti, maksā tikai 2 Ls par 3 stundām. Lai saņemtu atlaidi jānorēķinās pie autostāvvietas kases un jāuzrāda konkrētajā dienā izmantota kino biļete. Par laiku kas pārsniedz 3 stundas, spēkā parastais stāvvietas tarifs. Ļoti zēl, bet bija jāmaksā pilnais tarifs, jo apmeklējot pēdējo seansu kino Forum Cinemas, autostāvvietā nebija 1) darbinieka, kam uzrādīt kino biļeti, par ko pienākas atlaide stāvvietai 2) lai tiktu pēc mašīnas bija jāpārkāpj autostāvvietas drošības noteikumi.

Forum Cinemas - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Bērnam tika uzdāvināta kino dāvanu karte, kuras kods bija nederīgs. Forumcinemas kā atbildi uz problēmas risinājumu sniedza - neko nevaram darīt. Noteikti aicināšu savus tuviniekus šo kino pakalpojumu neizmantot. Būtībā kino uz dāvinātāja rēķina ir bezkaunīgi nopelnījis EUR 8,50.

Forum Cinemas - Беспорядок в зале (Sūdzība)

Беспорядок в зале ...zal, vezde na sidenjah valjalis korobki iz pod pop korna i stakan4iki iz pod Coca coli, bilo tak protivno, vesj zal sidel kak v svinarnike... Berut takie dengi za seans, i daze ne ubirajut... (Ja hozu v kino neskolko raz v mesjac, no takoi besporjadok bil v pevij raz.) Hotelos bi 4tobi administracija Coca cola plazi razobralas s etim besporjadkom... O dannom incedente ja napisala v otzivah na stranice forumsinemas, ostavila svoj kontaktnij e-mail,Odnako moje soob6enie ostalos proignorovannim...

Forum Cinemas - (Sūdzība)

SIN CITY. Mus nelaida uz so filmu, jo amninistracija izdomajusi, ka cilvekiem lidz 18 gadiem ta ir AIZLIEGTA. Bet programmina rakstits, ka vini to NEIESAKA lidz 16 g.v. Administrators teica, ka vini neatbild par programmina esoso informaciju, jo to izlaiz/druka cita firma. Funny!

Forum Cinemas - Filmas kvalitāte (Sūdzība)

Filmas kvalitāte Ar draudzeni nopirkām biļetes, lai skatītos mums mīļa dziedātāja koncertu. Samaksājām kopā 26 euro, jo atlaidīte. Telpā ielaiž pa vēlu, filma ir iezūmota, ka redzam puisim tikai vienu aci (labākajā gadījuma) , dažbrīd tikai viņa kurpi, un tā visas 2 stundas. Un filma bija solīta 3, kas mums jau likās dīvaini, jo koncerti nekad nav tik ilgi. Uz šādu kino vairs neiesim, meklēsim online opciju. Liels paldies par sabojātu vakaru!

Forum Cinemas - Darba attieksme. (Sūdzība)

Darba attieksme. Pieteicos darbam pavisam nesen. Likās, ka kino būs perfekta vieta, kur sevi attīstīt. Sākumā viss liekas jauki, bet vēlāk pierādās tas, ka nekas nav tik balts un pūkains, cik tas tiek prezentēts. Darba devējam pienākums ir iepazīstināt jaunāko darbinieku ar veicāmo darbu un apstākļiem, iekšējas kārtības, darba aizsaRdzības un citiem noteikumiem. Līguma parakstīšana tika veikta neprofesionāli. Attieksme pret jauniem darbiniekiem ir pret sienu metama. Apmācības norisinājās divas diena...

Forum Cinemas - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ar draugu nopirkām biļetes uz vakara seansu plkst. 21: 45. Braucot no Tukuma, ieradāmies ar nelielu nokavēšanos (21: 58) kinoteātrī, zinot, ka sākumā ir reklāmas, taču visas durvis bija ciet, tātad zemē nomesti 20 eur par biļetēm un sabojāts vakars! Paldies!

A Arta 07.09.2021
Komentāri 0 Kino / Teātri

Forum Cinemas - Reklama 25 minutes garuma (Sūdzība)

Reklama 25 minutes garuma Самая долгая реклама - 25 минут! Уже даже ролики закончились, показывали просто слайды про аренду помещений. Зачем тогда билеты покупали? За столько рекламы фильм люди должны бесплатно смотреть. Совсем конкуренция прижала? Выжимаем максимум и закрываемся?

Forum Cinemas - Плохой сервис (Sūdzība)

Плохой сервис Покупались билеты на сеанс в 21.30, по приезду мы обнаружили, что сеанс был перенесен на 22.00, не критично но час в очереди мы простояли. В десять часов людей наконец начали впускать в зал, как оказалось позже - нам повезло занять места почти в самом ее начале. Оказалось, что фильм уже шел. В результате, 90% зала не увидела начальную сцену, нам повезло больше, минут 7 от начала пропустили, но все равно неприятно, за билет было отдано 10.30€.