www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana

4pc.lv - Krāpšana

Izskatās, ka šitie ir blēži ! Pasūtīju viņu internetveikalā "4pc.lv" ssd cieto disku- weblapā bija rakstīts, ka viņi sazināsies ar klientu- nekas tamlīdzīgs nenotiek ! Tagad ir pagājis jau pusotrs mēnesis, no preces ne miņas. Sāku zvanīt- ne uz vienu no abiem uzrādītajiem nummuriem neatbild ! Aizrakstīju uz meilu ar prasību atgriezt naudu, norādot pasūtījuma nummuru- saņēmu atbildi, ka lai atmaksātu naudu viņiem vajadzīgs vārds un konta nummurs, ko arī aizssūtīju ( kaut gan pie pasūtījuma visa tā informācija ir !), kopš tā brīža nekāda kustība nenotiek- telefoni joprojām neatbild un iz meiliem arī nav atbildes. Nogaidīšu likumā noteikto laiku un rakstīšu iesniegumu policijai.

E

T Tong Po 17.10.2017

Vēl viens cietējs... Nu jopcik, tiešām ir tik sarežģīti skatīties kam pārskaiti naudu?

Veikals, kam pamatkapitāls ir 100 EUR, un veikals, kas nav spējīgs nomaksāt tekošos nodokļus:
VID Administrētie nodokļu parādi 4419.11 EUR uz 07.10.2017

Šāda informācija patiešām neliek aizdomāties?