4 Istabas - Bojājums

Iegādājos kumodi (Fabrikas brāķi) - pamācība pievienota aptuvena (kur 2 detaļas vispār nav uzrādītas) . Viena detaļa nederēja tur kur viņa paredzēta (zīlējot bez pareizās pamācības un ar nederīgu detaļu laiks pagāja ilgs) . Cik nu iespējams tiek salikta kumode-un tiek secināts, ka Lādes izskatās kā no 70 'gadu sekcijām-nesimetriski. Nodomāju ka pats kko izdarījis. Aizbraucot uz vienu no viņu veikaliem secinājums, ka man sanācia vēl diezgan labi salikt, jo veikalā viņa izskatās vēl sliktāk (arī pārdevēja piekrita tam visam) . Sazinoties ar veikalu pierpasīja bildes. Pēc tā arī viss-klusums. Tiek rakstīts, bet izlasa un neatbild. Pirms pērkat pie viņiem mēbeles-apdomājiet vai jums viss šis vai kas līdzīgs būs vajadzīgs.

14.12.2023

J