www.sudzibas.lv 371 mikroautobusa vadītājs 371 mikroautobusa šofera sūdzība

371 mikroautobusa vadītājs - 371 mikroautobusa šofera sūdzība

371 mikroautobuss pieturvietā Tukumā iela. Mans mērķis bija nokļūt līdz pieturvietai slokas iela. Piespiedu sarkano stop pogu, bet šoferis atvēra durvis labu gabalu no pieturvietas, jeb pieturas. Teicu, ka tā nav pietura, lai izlaiž mani pieturā pie pieturas zīmes. Mans lūgums palika nesaklausīts un šoferis mani aizveda līdz nākamajai pieturai un tur izlaida ārā no mikroautobusa 371. Protams, jūs varat atsaukties, kad bija rīta sastrēguma laiks, bet vai tas ir labi, kad šoferi paši izdomā pieturvietas un laiž klientus ārā no autobusa. Vai nav vieni noteikumi, kuriem visiem šoferiem ir jāpakļaujas? Lūdzu izsakiet rakstisku brīdinājumu šim šoferim, lai turpmāk ievērotu vispārējos mikroautobusa noteikumus. Lūdzu mani inform, ējiet par pieņemtiem lēmumiem šai lietā.