www.sudzibas.lv 316.lv nekvalitatīvs produkts

www.316.lv - nekvalitatīvs produkts

Internet veikalā 316 nopirku mobilo telefonu kurš, jau pēc septiņiem mēnešiem pārstāj darboties, aiznesu uz veikalu. Teicu, ka prece neapmierina gribu atpakaļ naudu, vai citu preci, veikalā teica, ka tā nevarot viņi tikai varot paņemt telefonu uz garantijas remontu. Bet jau ņemot preci garantijas remontā teica, ka esot mana vaina es noteikti esot nometis zemē. Pēc nedēļas atsūtīja īsziņu, ka varu braukt pakaļ telefonam. Aizbraucu uz veikalu iedeva telefonu un lapu par ekspertīzi, kur atzīts, ka pārtraukta garantija, jo bojāta galvenā plate (mitruma dēļ). Mitrumu tas telefons tuvumā pat nav redzējis.

E

E Esesesseseseseses 28.07.2011

Edgars, Tev vispār smadzenes ir - pirkt mobīlo i-netā???? Pats vainīgs, neko nepierādīsi!

E ezerzeme 28.07.2011

Edgar, viss ir OK, pēc likuma Tve konkrētā periodā pēc iegādes ir tiesības pieprasīt naudas atgriešanu vai apmaiņu pret jaunu. Pēc tā perioda - prasīt jau vari, bet likums neliek par pienākumu Tevis pieprasīto izpildīt.
Kas attiecas uz mitrumu - telefonu kabatā nenēsā? ;) Nu tas tā - minējums!
Kas Tev to aktu rakstīja? Ne tak pats veikals, noteikti ka serviss.
Interneta veikaliem nav ne vaina! Es iepērkos internetā un nesūdzos!

M mja 28.07.2011

taisi savu ekspertizi pie neatkarigiem ekspertiem, ja esi parliecinats par iznakumu. pec 6 men tev nekada nauda nepienakas.