www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana

2u.lv - Krāpšana

Es vēlējos no interneta veikala 2u.lv pasūtīt saldētavu! Preci atradu,visu izvēlējos,naudu samaksāju ,kas bija 646,50€ . Preci es nesaņēmu un neesmu saņēmusi,zvanīju uz veikalu prasīt,kad būs mana prece,man atbildēja,ka viņi nav pasūtījuši! Beigās es prasīju,lai atgriež man naudu,taču neesmu saņēmusi nedz naudu nedz preci,uzskatu ka tā ir zādzība un liela cūcība no kompānijas puses! Iesaku jums lasītājiem no šī veikala neko nesūtīt!

T Tong Po 22.08.2016

Vēl jau neviens tev nav neko nozadzis, ne tā? Vienkārši nav izpildījuši pasūtījumu. Tad kad Tu rakstveidā pieprasīsi naudas atmaksu un ja tev naudu noteiktā termiņā neatmaksās, tad gan lieto visus savus apzīmējumus un raksti iesniegumu policijā!

W ws 25.08.2016

Neko tur nepērkat man jau mēnesi nav piegāda prece.. labi ka summa nav liela 22 eur.. visu laiku atrunājas .. sargiet sevi