1a.lv

Moi prikljuchenija s popitkoj zakazat holodilnik cherez Internet prodolzhajutsja (sm. nizhe moe zhe soobschenie o www.220.lv). Na etot raz ja popitala "schastja" na www.1a.lv. Zanete, eto bilo bi uzhe smeshno, esli ne bilo bi tak grustno.

? ????????? 22.02.2007

www.220.lv - ?????? ??????!!!! ????? ??????? ??, ???? ?? ????????????????????

A Alexander 27.08.2007

Kak sotrudnik magazina www.neostore.lv mogu s uverennostju skazat', chto pozvoniv po telefonu 7373247, 6800906, 6515536 vam mozhet otvetit' tol'ko muzhskoi golos. ;(

I Ieva 23.12.2007

Tieši tā - kāda tur vīrieša balss!? Zvanu jau 2 dienas no vietas nepārtraukti uz visiem norādītajiem telefoniem. Neviens neatbild, reizēm ir aizņemts, un zvani uz mobilo telefonu tiek atraidīti. Esmu pasūtījusi ledusskapi,smaksājusi, bet man tas nav piegādāts un nekādu informāciju saņemt man nav iespējams. Neostore vienkārši ņirgājas par cilvēkiem. Labi, ka tikai ledusskapi tur pasūtīju, ne kā sākumā biju plānojusi - arī veļas mašīnu un atsūcēju. No tā veikala turēšos pa gabalu un ceru, ka kādreiz vēl dabūšu iemaksāto naudu atpakaļ...

J Jurijs 01.04.2009

ipatj, ti daze holodilnik kupitj ne v sostojanii

F felikss 07.04.2009

sveiki! internets veikals 1a butu labaaks ja ne buutu ofisa darbinieki idioti! vis lielakajs stulbens un liels gudrinieks ira varda Sandis! vienmeer centaas viskur savu smirdiigo degunu past kur nevajg!ar to izraadit centaas sefam ka vins ir labs darbinieks! lohs istaakajs! jauns puntju puika! gribeeju vinam sadoot pa mizu!bet man bija problem viena ka nevareju vinu aistikt. baidijos vinu aistikt tapec ka ja mani no darba izmestu pa to tad nebuus ko maksaat pa liizingu! vot..vins ir pelnijis jau sen pa purnu! pagaj laicins un mani tomert samazinaj stata! uz beigam uzinaaju no pazinjas ka tas bij vins kas ieteica prieksniekam lai atlaiz mani no darba.jo redziet nau vert tik daudz darbinieku taja veikala. taa tad zinie ka internet veikala 1a straada bezjeedziigie darbinieki! bet soferi ira diegzan labi cilveeki!viniem visvairak tiek tas netirs darbs!un nervu tracinaajumi! a par prieksnieku nevaru neko sliktu pateikt!cilveeks ira labs un konkreets!

R rRamonds 22.07.2010

Nu nezinu, šis veikals man liekas viens no jēdzīgākajiem, kas ir ka pasutu atved pat tai pašā diena!Ta ja kads tur kautko ne ta atbild i pilnigas mulkibas, galvenais ka preci atved un uzzinat jau var paskatoties apraksta