www.sudzibas.lv 123drivers.lv, amitours.fr izmeta 2.00 nakti uz ielas

123drivers.lv, amitours.fr - izmeta 2.00 nakti uz ielas

Vakar vakara biju Taja adrese kas uzradits liguma Londonà un neviena no direktoriem tur nav, satika mani rupjie latviesi-nezinu viñus un 2.00 izmeta ara. Policija negribeja,jo likums ir Londona labs... Man palika slikti un tiku slimnica. Tadi forsi darbinieki 123drivers.lv
Divaini,kad sak runat par tiesiskiem parkapumiem-nav par 4 men.pieraksta vietas man stradajot arzemes ar Self Employed statusa, pelejumiem dzivokli, kadi nodokli un soc.garantijas man ir un t.t.. Sanak ka visi dusmojas!! Interesanti-kapec? Un kas bus kad viniem mana vestule atnaks atnak Londonas tiesa un visu izskaidrot.
Kam janotiek lai viniem pret cilveku dzivibu butu Ciena! Tapev Valsti tads... Viens otru... Nerunajot par smuko krievu Virieti :-) kas mirst Londonas ielas.