www.sudzibas.lv 113 Arsta nekompetence

113 - Arsta nekompetence

29.02 pēkšņi palika slikti. Man 29 gadi normāla stāvokli spiediens 110/70. 28.02 bija asins izplūdums aci bez kādam citam simptomiem (domāju ka no noguruma) 29.02 vakara ap 20 zvanīju 113. Ar sūdzībām ka paaugstinātais spiediens 165/10. (iepriekš iedzeru zāles Nitrisanu, spiediens pazeminājās uz 140/100, bet pēc 10 min uzceļas uz 165/100. Pazvanīju 113. Uz ko man dakters no 113 Saka, tas nav nekas, jāārstējas mājas ar nutrisanu un nomierinošas zālēm. Uz ko es saku man nitrisan nelīdz jo pēc 10 min asins spiediens atkal paaugstinājās un mana vecuma tāds spiediens nav normāli ka tas ir insulta rīks ka arī epelepsijas uz ko viņa atbildēja ka nav. Un tas nav noraidījums saukt neatliekamu palīdzību! Es viņai teicu ka es arī strādāju slimnīca un zinu par ko saku! Mūsu saruna beidzas ar to ka ievēlēja braukt uz to slimnīcu kur strādāju. Pēkšņi atradu kas man var aizvest uz slimnīcu. Slimnīca atbraucu ar spiedienu 220/120 un puls 120. Lai tev mierīgas sapnis dakterim no 113 29.02. Tagad es sapratu kāpēc mūsu laika ir tik daudz jaunieši kuriem ir insults un kam bija epilepsijas lēkmes!