www.sudzibas.lv Wolt Slikts serviss, rupjš kurjers

Wolt - Slikts serviss, rupjš kurjers

Wolt kurjeriem jāmācās satiksmes noteikumi un pieklājības normas! Šodien viens tāds brašulis ar velo šķērsoja Tērbatas ielu un pēdējā mirklī iespraucās pie luksofora stāvošajos gājējos, pie kam nolamāja manu mammu, kurai ir pāri 80 ar pretīgiem krievu lamuvārdiem. Nez cik paēduši un laimīgi būs tāda ēdiena saņēmēji? Man tāds serviss nav vajadzīgs un es nez vai Woltu izvēlēšos. Nevienu reizi neesmu manījusi rupjību no indusu u.c. ārzemnieku kurjeru puses (kaut arī manevrēšana pa ielām un ietvēm ir gana pikantas).

20.06.2023

Atbilde no Wolt Latvija Pārstāvja atbilde 21.06.2023

Paldies par Jūsu ziņu! Augstu novērtējam ikvienu iedzīvotāja komentāru un sniegto informāciju, lai turpinātu uzlabot mūsu pakalpojumu. Jau pirms darba uzsākšanas kurjeru apmācībās uzsveram, ka ikvienam mūsu sadarbības partnerim ir jāievēro Valsts likumi, tai skaitā ceļu satiksmes noteikumi, tāpēc šāda rīcība no kurjerpartneru puses mūsu uzņēmumam nav pieņemama. Atkārtoti pārrunāsim ar kurjerpartneriem, ka ik vienam uzņēmuma “Wolt” sadarbības partnerim jāstrādā saskaņā ar uzņēmuma vērtībām, cieņpilni jāizturas pret ikvienu iedzīvotāju, kā arī jāievēro Valsts likumi un noteikumi. Mūsu vērtība ir mūsu klienti, tāpēc aicinām arī turpmāk informēt mūs par šāda veida situācijām, lai varam darīt visu, kas mūsu spēkos, lai šādas situācijas izskaustu.

J

N Norris 20.06.2023

"Nez cik paēduši un laimīgi būs tāda ēdiena saņēmēji?" domā no tā ēdiena garša minīsies? :D

N Norris 20.06.2023

Situācija strīdīga, jo tāpat nekad neviens nelamā... No pieredzes - gandrīz uzbraucu diviem pencionāriem , jo šie vnk pa sarkano gaismu negaidīti sāka iet pāri, apstājos un sāku lamāties vai neredz kas par gaismu deg? Vecais lamājās pretī un rāda man uz gājēju pāreju (zebras zīmējumu) .. Nevarēju viņam ieskaidrot ,ka gājēju pāreja strādā tikai gadijumā ja nestrādā luksafors.. Tas ka luksaforā viņam deg sarkanais cilvēciņš arī ieskaidrot nevarēju - šis rāda uz zebras zīmējumu un viss un es eot vainīgs.. Ja būtu volt kurjers varbūt arī tiktu pie šādas sūdzības ...