WMT Baltic SIA - Krāpšana

Uzmanieties no šīs kantoros. Ļoti nekvalitatīva produkcija, slikta klientu apkalpošana.
Direktors ir krāpnieks un ļoti negodīgs cilvēks (ir nopietnas problēmas ar galvu
nerekomendēju pie viņiem vērsties nekādā gadījumā.
Informācija tiem kas grib pie viņiem strādāt - algas nav, viena bļaušana un muļķi apkārt. Pilna degradācija. Ļoti dīvaini kā tāda vēl var pastāvēt.
Direktors gribēja no meitenēm parāk daudz (šeit negribu rakstīt ko tieši) .
Ceru kā neviens necietīs no viņiem (diemžēl tas notika ar mani) .

E Ekspertu eksperts 26.10.2018

Alise, cik var saprast, darba alga Jums netika izmaksāta, saskārāties ar pazemojumiem un sliktu attieksmi pieminētajā firmā, tāpat k-ko līdz galam nepateicāt, bet, ja neizstāstītajām lietām ir noziedzīgs raksturs, izvērtējiet, vai nebūtu jāiesaista policija..

Vai darba līgums Jums bija? Vai tika piedāvāta aplokšņu alga? Ar darba lietu pārkāpumiem vērsieties pie darba inspekcijas un savas arodbiedrības, arī Vid iesaistiet, ja pastāvēja aplokšņu algas piedāvājums..

L LVL 08.11.2018

Ja jums šī organizācija likās par smagu, nevajag nomelnot tagad citus darbiniekus publiski, kur tagad ir morāli cietuši un savus uzdevumus pildījuši un pilda augstākājā līmenī un pat vairāk
Tik labu un draudzīgu kolektīvu vēl ir jāpameklē
Runājot par direktoriem - neviens taču nespiež šeit strādāt un pēc tam pukstēt ?
Protams ka algas nav - kāda būs alga ja strādāt negribi un sapņo par siltajām zemēm ? Vai nav taisnība ?
Pēc runas stila un pārējā, vārdā uzvārdā nesaukšu, teikšu tev - čau "TA" ;)

K KarlisKarlis2012 03.04.2019

Drausmīga iestāde un tās vadība itsevišķi Taive Buceniece un Māris Dubra un par direktoru Krievu Boriss vispār nerunāšu! Šeit runāju par darba vakancēm sola kad ņems darbā bet sola kad zvanīs bet tā arī gaidu līdz šai dienai! Deļ viņiem pazaudēju labus darba piedāvājumus un kā muļķis uzticējos un gaidīju zvanu! Ko lai saka intervija krievu valodā jo direktors Krievs vispār nesaprot latviski! Nožēlojama iestāde un atalkojums 700euro un visi darbinieki raustās no tā Krieva direktora! Smiekli nāk! Piedāvā apmācibu bet jau darba parunās prasības jau kā no meistara prasa. Pretīgi! Neiesaku tajā Krievu pritonā nokļūt!