www.sudzibas.lv Venipak Slikts serviss

Venipak - Slikts serviss

Pasūtīju no temu.com, vienmēr bija kurjeri no kompānijas itella, brīnišķīgs serviss un vienmēr viss laikā nācā, šoreiz bija variants tikai venipak, domāju, ka nekādas problēmas nebūšot un paciņa atnāks laicīgi, ja pat ar kavējumu tas nekas. Pasūtīju 1. Sept un 6. Sept bija pēdējā informācija par manu paciņu, ka muitošana ir pabeigta un ir jāgaida, lai venipak paņem paciņu. Teica, ka var ilgt 2-4 dienām. Jau pie velna ir 13. Sept un savu paciņu un informāciju par to es neesmu redzējusi. Pagāja 7 dienas, nekur nekādas informācijas nav, temu.com raksta, ka nekādas informācijas nav dēļ tā, ka nezin vai pat nav paņemta paciņa joprojām, ja pat ir pagājušas 7 dienas. Domāju, nu labi, ieiešu viņu mājaslapā paskatīties, varbūt būs informācija par manu paciņu. Nav tur nekā, vienīgais, kas tur ir, ir tas, ka paciņa bija pie sūtītāja 2. Sept. , takā pati es to nesaprastu. Uzrakstīju viņiem gmail, gaidīšu vismaz kaut kādu informāciju. Sviests

13.09.2023

VSR 13.09.2023

temu.com, it kā krāpnieki. Reklamā facebookā ir. Komentāros, pārsvarā, pircēji raksta, kā līdz viņiem sūtījumi nenonāk.

L Linards Šmeliņš 15.09.2023

No kurienes informācija, ka krāpnieki?

L Linards Šmeliņš 15.09.2023

Sakiet, vai izdevās atrisināt un saņemt paciņu? Man līdzīgs stāsts, 2 paciņas stāv gaida Venipak kurjeru 4.dienu

S skara 16.09.2023

man arī interesē, viņi atbildēja kko? mana temu paciņa stāv jau nedēļu - draudzenei piegāde no turienes caur itella bija ātra, bet kas notiek ar venipak ir sviests kaut kāds

L Linards Šmeliņš 18.09.2023

Šodien sazinājos ar Venipak caur epastu, uzdevu daudz jautājumus par viņu darba organizāciju saistībā ar Temu, neko atbildēt īsti nevarēja. Plkst 22.20 atnāca sms, ka abas pakas tiks piegādātas rīt