www.sudzibas.lv Valsts darba inspekcija Krāpšana, apmelošana, attieksme

Valsts darba inspekcija - Krāpšana, apmelošana, attieksme

Labdien! Domāju, ka ne viens esmu apmānīts par algu izmaksām. Šajā uzņēmumā strādāju apmēram divus gadus. Sākumā es īsti neizpratu par algu izmaksām, bet kad sāku ieskatīties vairāk algas Lapiņās. Sapratu, ka mani un arī citus darbiniekus pilnīgi drošs, ka mūs ar algām apmāna. Nakts stundas un svētku dienas atbilstoši likumdošanai neapmaksā. Minimālā alga par nostrādātām 8. Maiņām, 24h diennakts maiņa, kopā mēnesī 192h. Saņemam par to nepilnus 600,00 euro. Kā parasta dienas likme, bet kur visas nakts virsstundas, svētku dienas dubultā, papildus iespējas piestrādāt, solītais 10 euro netto par h kur beigās tomēr novelk nodokļus. Bet pats interesantākais atvaļinājuma naudas ir jāpiesakās, lai to izmaksā atvaļinājuma laikā vai to neizdarot, izmaksā tikai nākošajā mēnesī. Lai aizietu savā ikgadējā plānotā atvaļinājumā nez kāpēc ir jāmeklē pašam, kas tavā vietā strādātu, pretējā gadījumā tu netiec atvaļinājumā. Turklāt tas pats ir ar slimības lapām, jāmeklē darbinieks, kas tavā vietā strādās, saprotams, ka citiem tā slimības lapa pa tiešām ir nepieciešama salims, vai ākārta situācijā mazs bērns saslima, bet darba devējam, tieši vadītājam neinteresē, vai tu vari iziet uz darbu vai nevari. Pašam jāmeklē darbinieks, kas labprāt nostrādātu maiņu. Turklāt, lai piekristu ar lūgumu viņam ir vēl jāpiemaksā cik paprasīs. Turklāt vadītājam patīk spēlēt spēlītes ar darbiniekiem, izmanto tevi kā muļki. Pirmo reizi redzu tādu attieksmi šādā uzņēmumā, neiesaku strādāt līdz pilnībā sāks mainīt vadību un attieksmi pret darbinieku.

22.01.2024

K

B Bez_vārds 22.01.2024

Lv katrs katru izmanto kā vien var. Ar to lv ir slavena. Čakarētāji līdzīgi kā krievijā.

T tainsīgatiesa 23.01.2024

dalies ar savu apkopējas kastrēta-lūzera pieredzi čakarēšanā:D

M Mixx 22.01.2024

Konkreti Va;sts Darba Inspekcija savu darbu dara atbildigi, ja zinosi viniem vini so uznemumu panems pie dziesmas pec pilnas programmas.Virsraksta nav jaliek Valsts Darba Inspekcijai, jo tu tak nesūdzies par viņiem. Jāliek ir par kuru uzņēmumu sūdzies.