www.sudzibas.lv Tomass Morens Krāpnieks un nemaksātājs

AtrisinātaTomass Morens - Krāpnieks un nemaksātājs

Tomass Morens ilgstoši izvairās no rēķinu nomaksas, pasūta pakalpojumus zinot, ka nevarēs samaksāt, jo kabatas un konti tukši.
Baro ar solījumiem, ka nauda būs, ka viņam šobrīd esot "jūra" neatliekamu maksājumu, ka nauda nākot no ārzemēt, utt.
Tika pasūtīta privātmājas pārvietošana uz privātmāju, kas ir personisks pārvadājums, kuru klients apņēmās apmaksāt no sava uzņēmuma T2I, kas, no likuma viedokļa, nav atļauts/ ir prettiesiski, jo ar uzņēmuma saimniecisko darbību nav saistīts.
Aicinām citus izvairīties no šī negodprātīgā cilvēka un viņa uzņēmuma, kurš ir, tais skaitā, "apaudzis" ar nodokļu parādiem, kam būtu pastiprināti jāpievēršas VID.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta TransportsK 09.08.2023

Sūdzība pagaidām atrisināta un jautajums ar apmaksu noregulēts, 50% rēķina tika apmaksāts un atlikušie 50% tiek solīti līdz mēneša beigām.

T