www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Forši rullē biznesmeņi, sludinājumu izdzēš, nobloķē profilu ar iesaldētu manu naudu un izliekas par beigtām lapsām, lieki piebilst, ka uz e-pastiem neatbild, par noteikumu ievērošanu vai neievērošanu itkā jautājumu nav, ja arī sludinājums neatbilda kautkam vai kategorijai tas ir cits jautājums, bet nobloķēt vienkārši profilu, kurā ir mani līdzekļi, kas iemaksāti un nav izmantoti, to sauc par zagšanu, baigi, ka nabaga ss... Iet tik grūti, ka pie naudiņas jāraujas tik nožēlojamā veidā... Hihi 250k viņiem esot dienā apmeklētāji... Nu jā, šo te palasīs, kad kārtējais, tur būs iesaldējis un netiks klāt saviem līdzekļiem, un atnācis šeit pasmirdēt... Neko vairāk laikam cilvēki arī nevar, bet arī tas nav maz... Latvijai jāzin savi grūtdieņi ss.com, kas nespēj godīgi darboties. Ptacis telefona sarunā nav droši vai šeit ir kāds patērētāju tiesību pārkāpums:) , no tā izriet, ka vai nu šis bizness ir labi piesmērēts, vai neviens īsti negrib braukt dēļ pieciem eirīšiem uz vasaras ielu klapēt to, kas e-pastā klientiem vairāk kā šeju svirnuķ nepiedāvā, vai arī ierastās normas uz zemūdens kandžas dzinējiem neattiecas, skarbi... Es savu 8 vai 10 eiru dēļ nepakāršos, bet rūgtumiņš tāpat paliek, pareiziniet to ar 250k... Un kļūs skaidrs, ka veči šādi kādu laiku vēl varēs rullēt.

Z

P Philip Ponayter 16.09.2018
Samaksāju naudu uztaisīju profilu un sludinājumu nevar ielikt.

Samaksāju naudu izveidoju profilu un sludinājumus nevar iesniegt.