SIA GELVORASERGEL - KRAPSANA

Nāk izziņas ka esmu paradā tele2 14 gadus atpakal kaut kāds parāds biju izbrīnā jo parādu tele2 nav. Aizbraucu uz tele2 ofisu saku ta un ta no gelvoras nak izzinas itka esmu jums parada tele d2 atbild ka prarādā viniem neesmu ar ko apstiprinaja atsutot man dokumentu uz e pastu ka parāda neesmu . Aizsūtiju kopiju uz gelvora ar paskaidrojumu ka parādu nav !uz ko viņi atbildeja ka viņiem nav tadas infirmacijas un ielika paradpiedziņā par it neko! Teicu lai atsūta man uz e pastu oficialo dokumentuar pilnvarotās personas parakstu ka tele2 vērsusies pie viņiem sakarā ar manām kredit saistibam ,uz ko man atbildeja ka viņi tadu informāciju nesniedz ka jaraksta viņiem vel kautkads iesniegums ar e parakstu man 74 gadi paradu nav zinu 100% bet neliek mierā moca ar saviem zvaniem un izziņām ! mans viens jautajum kā viņi uzdrošinas tā darīt bez pierādījumiem un dokumentiem izspiest no cilvēkiem naudu ! absurds kautt kads kas te notiek šini valstī.

H

Veronika Rudzinska 18.09.2023

Pārāda derīguma termiņs LV, jā nekļūdos, ir 10. gadiem.

H havit 18.09.2023

Bet tur jau tā lieta ka es neesmu parādā !Ko oficiali apliecinaja tele2 izniedzot atbilstošu dokumentu.

A aicis24 19.09.2023

Nop, parāds ir uz visi mūžu, nedzēšas pēc nekādiem 10 gadiem.

Veronika Rudzinska 19.09.2023

aicis24, nemuldi. Man bija 10 ātrie kredīti. Palika divi. Pārēji pēc datu bāzes vairs neeksistē. Jo pāgāja vairāk par 10. gadiem.

L Liza1234 20.09.2023

Parāda termiņš strādā tikai pie noteikuma, ka kreditors neatgādina par to parādniekam. Bet tā kā viņi to visu laiku dara, tad noilgums nevar iestāties.

R ruu 18.09.2023

Man pājušajā nedēļā atnāca uz e-pastu no GelvorasSergel vēstule, ka esmu parādā AS Swedbank, SIA Bite, un vēl bija kāds kantoris, biju šokā, jo man ar minētām iestādēm nekad nav bijis sakars, un no kurienes viņi uzzināja manu senen uztaisītu e-pastu, kuru neviens nezināja, kā to viņi dabūja gatavu?! Tas ir jautājums.

I ilrgjefiho 19.09.2023

Jums e-pasts ir inboxā punkts lv?

R ruu 19.09.2023

Nē, man nav inbox e-pasts

S Spuris 18.09.2023

Rakstiet policijai iesniegumu par krūmkantora gelvoras krāpniecību. Ja viņi joprojam neliks mierā tad ļoti vienkāršī varat vērsties tiesā un tur viņi Jums maksās gan par morālo kaitējumu gan krāpniecību.Kad zvana prasiet zvanītāja vārdu un piefiksējiet to,noderēs tiesā kā zvana audio pierādījums arī.

Tāpēc pirms Jaunā gada Julians Inkaso izsūtīja krāpnieciskas vēstules. Dažus pieķēra...

L Liza1234 18.09.2023

Izklausas pec fake kantora uz oficila piedzinēja datiem. Krāpniekiem jauna shēma vai.

Это что... На прошлой недели звонили моему брату "Ояр! Это вам звонят с Балткома! Пожалуйста назовите свой персональный код!" Но дело в том, что номер, на который ему звонили был зарегистрирован тольк на Фэйсбуке (для других целей у него есть второй номер). Брат его отшил "А может тебе ещё пин-код банковской карты назвать?"
Мне на номер, сим-карта которого стоит в планшете с французских номеров долбят смс J"ūsu paku gaida norādījumhttp://parcell-ups.com"