www.sudzibas.lv Rīgas Nami SIA Slikts serviss, bojajums, ignorēšana

Rīgas Nami SIA - Slikts serviss, bojajums, ignorēšana

Briesmīga un vienaldzīga attieksme pret savu darbu un cilvēkiem. Kopš 2023. Gada novembra, mūsu mājā: Rīgā, Zentas Mauriņas ielā 4, 1-aja stāvā - kāpņu telpā, ir pārdedzis apgaismojums. It kā parasta lieta! Ja ir problēma, ja ir saimniecības apkalpojošās kompānijas telefona numurs, zvaniet droši un tavu problēmu atrisinās. Bet, diemžēl, ne šajā gadījumā. Pēc zvana uz "Rīgas namiem" pa tālr.82820 - rezultāts nesekoja. It kā nekas briesmīgs nenotiek, bet es nevaru visu laiku sēdēt pie telefona un lūgt operātora izsaukt meistara, lai viņs ieskrūvētu jaunu lampu. Bet bieži, atgriežoties vakarā no darba, kad ārā jau ir tumši, tu pat nevari pārbaudīt tumsumā pastkastītes saturu un nezini, kas tevi gaida kāpņu telpā pie lifta. Vai nu dabūsi šodien pa galvu vai ne. Es cienu mūsu māju, bet bieži, ciemos pie kaimiņiem nāk ļoti aizdomīgas personības. Un pat mūsu mājas atrašanās, pašvaldības policijas nodaļai blakam - nerada pārliecību ka viss būs kartībā.
Vairākkārt zvanīju uz māksas tālruni 82820 un lūdzu nomainīt lampu. Uz ko saņēmu atbildi, ka mūsu remonta veicējs strādā viens pats un apkalpo vienlaicīgi 45 objektus. Viņam vnk nav laika. Ok! Viss gādas! Var saprast. Zvānu namu pārzinei diānai. Stāstu situāciju. Atbild absolūti vienaldzīgi! Es apsolīju dalīties ar šo situāciju ar raidījumu "bez tabu", par ko teicis arī diānai. Bet viņa iesmējās, un teica, ka tas esot smieklīgi un muļķīgi, bet pēc tam, tomēr, lūdza piezvanīt viņai pēc nedēļas, ja rēzultāts nesēkos. Bet vairs, nāmu pārzinis diāna - neceļ klausuli! Superīga atteiksme. Atkal zvānu uz to tālr.82820 un... Tur arī neviens necel klausuli! Nu apnicis viņiem ar savu lampu!
Nolēmu piezvanīt uz "Rīgas nami" administrāciju. Meitene administratore, nolēma iedot telefona numuru, pa kuru, man it kā solīja palīdzēt. Zvānu uz to numuru. Kundze, kura pacēla klausuli, sniedza atbildi ļoti rupji, jautāja, kas par iestāde trauc, un kāpēc privātpersona vispār viņai zvāna? Apsolīja tikt skaidrībā. Bet... Šodien jau 3. Aprīlis. Rezultāta nav. Operators solīja, ka meistars atnāks 28. Martā - “apskatīt”! Droši vien paskatījās. Bet jautājums, kur ir lampa? Briesmīga attieksme. Nekad nebūtu iedomājies, ka Latvijā kaut kas tāds ir iespējams. Pusgads pagājis. Bet attieksme pret cilvēkiem, tas ir visbriesmīgākais šajā situācijā. Un nedod dievs, tu kaut ko nesamaksāsi no komunālo pakalpojumu kvīti. Uzreiz būs brīdinājums, būs sods, un viss būs laikā!

I Ingrīda Kaminska 09.04.2024

Identiska situācija Lubānas ielas 129/4 mājā,Tiešām nesaprotams,kāpēc Rīgas Namiem vajadzēja parņemt Rīgas pilsētbūvnieka objektus,ja reiz nav darbinieku un zina,ka netiks galā ar saviem pienākumiem.