Riežupes smilšu alas - Slikts serviss

Brīvdienās devāmies uz Kuldīgu apskatīt Riežupes smilšu alas.
Jāsaka godīgi šī man bija ļoti liela vilšanās. Ieejas biļete pieaugušajam maksāja 6 eiro, kas neliktos dārgi, ja ekskursija būtu adekvāta summai ko samaksājām.
Ekskursijas ilgums bija nieka 25min. Gide, kas bija obligāti jāņem aplūkojot alas nobēra tekstu, kas nebija informējošs vai izglītojošs. Vairāk pasakas formātā izdomāts teksts tūristu piesaistei.
Alas īsti nebija iespēja aplūkot vairāk ātri izskrējām cauri 4 kambariem.
Radās ļoti liels jautājums, par ko šie 6 eiro tika samaksāti, jo kvalitāte bija ļoti knapa un nauda netiek ieguldīta, lai uzlabotu pašu apkārtni. Vairāk atgādināja naudas izkrāpšanu. Es nemaksātu vairāk kā 2 eiro un tas pat būtu daudz. Salīdzinot ar Rundāles pili, kur ieejas biļete maksā līdzīgi nu nevar salīdzināt kvalitāti. Vismaz tur var redzēt, kur nauda ir iztērēta!

A Amanda1111 06.05.2017

Apskates objekts tiešām intresants un iespaidiem bagāts, bet cenas gan neadvakātas, kur apskatot alas, īsti nekādu info neguvām.