www.sudzibas.lv NVA Neprofesionāls darbinieks

NVA - Neprofesionāls darbinieks

Darbinieks Rodrigo Jansons ir absolūti neprofesionāls darbinieks, jo vispār neprot komunicēt ar klientu. Izturās agresīvi, pazemojoši, necienīgi, runā uzbrūkošā tonī. Situācijā vispār neiedziļinās, tikai draud, ka atņems bezdarbnieka pabalstu. Man šķiet, ka šai iestādei ir jābūt uz klientu orientētai, pretimnākošai, kas izprot, atbalsta, palīdz. Taču pēc šīs tikšanās jutos pazemota un šokēta un vispār nevēlos tur ne ar vienu vairs komunicēt. Kauns par šādu valsts iestādi!

14.09.2023

VSR 14.09.2023

Vini visu tur skatās un runā ar tevi kā ar sūda gabalu.

A Anastasijasara102 18.04.2024

Man bija indentiska situācija, tikai viņš vēl svieda ar pildspalvu. Kad es gāju uz tikšanos pie Rodrigo man pretī nāca meitene ar asaram acī , visticamāk, ka viņa arī bija gājusi no Rodrigo…. Un arī draudēja, ka atņems bezdarbnieka pabalstu.