www.sudzibas.lv Micron Group Viltus brokeris - krāpnieki

Micron Group - Viltus brokeris - krāpnieki

Micron Group ltd ir krāpnieki, neiesaistāties ar viņiem nekādos darījumus un nekādā gadījumā nedodat vairāk naudas, jūs neko neatgriezīsiet! Krāpšanās shēma ir domāta nepieredzējušiem un lētticīgiem cilvēkiem. Ar jums it kā strādā analītiķis (manā gadījumā artur barinov) , sākumā atver ar jums darījumus Biržā, kuri dod ienākumus. Jūs sākat ticēt, ka reāli var nopelnīt. Tālāk sākas naudas izspiešana – lai it kā nopelnītu vairāk, nepieciešams papildināt depozītu, bet ja naudas nav – jāņem kredīts, kuru mēs ļoti ātri nodzēsīsim. Tālāk analītiķis ar saviem padomiem iedzen jūs mīnusos un atkal izspiež naudu depozītam, it kā priekš tā, lai līdz situācijas stabilizēšanai ar konkrētu aktīvu, mēs varētu strādāt ar citiem aktīviem. Tāpat jums uzstājīgi rekomendēs noslēgt līgumu par līdzekļu pārvaldīšanu, kurš ir nepieciešams lai ar apdrošināšanu nosegtu zaudējumus nesošus darījumus, bet tam ir vajadzīgs, lai depozīts tiktu papildināts par vismaz 10 000 asv dolāriem. Kad jūs nolemsiet izvest līdzekļus, jūs izlamās un pieprasīs apmaksāt nodokli par kapitāla pieaugumu, kurš jāieskaita kriptovalūtā uz Lielbritānijas valsts kases elektronisko maciņu (pilnīgās muļķības!) . Rezultātā jūs pazaudēsiet visu. Ja arī jūs tāpat piekrāpa, vēršaties tiesībsargājošās iestādēs un pieprasāt krāpnieciskā portāla slēgšanu. Jo vairāk būs iesniegumu, jo lielākas izredzes uz izmeklēšanu un to, ka krāpnieki saņems pelnīto. Sargājaties no viltus juristiem, kuri jums piedāvās palīdzību naudas atgriešanā, neticat protokoliem, pēc kuriem it kā var atrast naudu kriptovalūtā Biržā, viltus finanšu regulatoru lēmumiem (manā gadījumā El Salvador) . Tie ir meli!

I

A anse22 08.09.2023

Protams paldies ka padalijaties ar stastu un bridinajat citus, BET ta ir veca aferistu shema, un gudrs cilveks tada piramida nelidis, nu nevar no 1 eiro uztaisit 3 eiro nedeļas laika, ja vis butu tik lieliski un viegli tad viņi paši pelnitu miljonus nevis mekletu muļķus un stastitu cik vis viegli un droši.
Un neviens apdrošinatajs nekad neapdrošinas kripto biržu un ieguldijumus jusu.

I IrenaJ 08.09.2023

Tā ir, bet nopelnīt biržā stipri vairāk nekā no procentu noguldījumiem bankā var. Vienīgi jāizvēlas licencēts brokeris. Pasaulē brokeris Nr.1 ir Roboforex. Tur ir iespēja uzsākt tirdzniecību par no 10 euro. Vēl ir iespēja pieslēgt copytrading, kur automātiski tiks kopēti jūsu izvēlētā pieredzējušā treidera darījumiem. Protams ir risks ar treidera izvēli, jo var "noliet" visu depozītu, bet tur ir pieejama treideru statistika

A anse22 08.09.2023

IrenaJ jums laikam vajag galvu parbaudit, es saprotu ka jus pazaudejat lielu naudu esat kreditos lidz ausim, bet nu nevajag te taisit reklamu ka biržas var nopelnit, paradiet man kaut vienu REALO cilveku kas birža nopelnijis, Realo cilveku nevis fake no interneta

I ilrgjefiho 08.09.2023

Šo brokveidīgo krāpnieku shēmas ir domātas dumjākajiem no dumjākajiem. Šaubos vai šādi brīdinājumi spēj šiem cilvēkiem palīdzēt. 21.gs, kā tu vari sūtīt nezināmiem cilvēkiem ar nezināmu reputāciju naudu? Cik dumjam jābūt, lai to darīt?

I IrenaJ 08.09.2023

Nauda nevienam netika sūtīta, bet tika papildināts depozīta konts pie biržas brokera. Tādi konti tiek veidoti pie visiem brokeriem, citādi lietotājs nevarētu uzsākt treidingu

I ilrgjefiho 10.09.2023

Ak tad tā viņi to nosauca, par "depozīta papildināšanu" :D