Mātiņš Gulbis - Krāpšana

Dzīvokļa īpašnieks Mārtiņs Gūlbis ir krāpnieks un negodīgs cilvēks, kad ieraudzījām šo dzīvokli ss.lv domājam ka šī būs ļoti laba vieta kur dzīvot, taču pāris nedēļas pēc ievākšanās sapratām ka pa nakti kaut kas pa mums rāpo un kož, kad ieraudzījām ka tās ir blaktis, par to nekavējoties tikka ziņots īpašniekam ka ir kukaiņi, pēc mārtiņa gulbja teikā mēs esam atnesušī, kas nav iespējams, jo iepriekšējās dzīvesvietās ar kukaiņiem nekādas problēmas nav bijušas, kad pateicām ka iesim prom no dzīvokļa, Mārtiņš gulbis atsakās atdod depozīta naudu, viņš pastāv pie tā ka mēs esam vainīgi. To laiku kamēr mēs šeit dzīvojam dzīvoklis vienmēr ir uzturēts kārtībā.

Mārtiņš gulbis īres maksājumus saņem uz revolut kontu, kas liecina ka nodokļi par šo dzīvokli noteikti netiek maksāti.

Dzīvokļa adrese brīvības gatve 317 - 7

J

B barmaleikin 18.02.2024

Явно он привёз их из Парижа где массовое нашествие клопов...

P Palīgs neskaidrajiem 18.02.2024

Domājams ka tas Mārtiņš pat nezina kas naktīs pa viņa dzīvokli staigā ja pats tur nedzīvo.