Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Pasūtīju portreta foto (ar 6 bildēm) caur mājas lapu. Diemžēl pasūtījuma brīdī mājas lapa nestrādāja un nebija iespējams pievienot man vēlamās bildes portreta kopbildē, - tādēļ pēc pasūtījuma uzreiz nosūtīju e-pastu, lai veiktajā portretu kopbildē nomaina vēlamās bildes. Uz ko man caur e-pastu atbildēja, ka to viņi nevarot izdarīt, bet varot anulēt manu pasūtījumu un lai es sastādot jaunu. Ok. Gaidu 2 dienas, - neko neredzu sistēmā (mājas lapā) , ka anulēts. Mēģinu veikt, sastādīt jaunu, bet bez atkārtotas samaksas - to nav iespējams izdarīt! Zvanu - nereāli sazvanīt! Pēc tam 2 dienas biju izbraukusi komandējumā, atgriežos - joprojām nekādu izmaiņu, nekādu ziņu! Rakstu - ka neredzu nekādu anulējumu un ka nevaru neko pasūtīt, jo prasa atkārtotu apmaksu.
Man atbild - ka tā kā ilgi neesmu par sevi devusi ziņas (t. I. E-pastu uzrakstīju pēc 4 darba dienām, lai gan viņu mājas lapā norādīts, ka atbilde uz e-pastiem notiek 5 darba dienu laikā - tātad principā viņu noteiktos termiņos!) , tad viņi jau ir palaiduši drukā sākotnējo versiju un šo vienu a4 formāta Lapiņu vispār nav iespējams pārprintēt un ko mainīt! Tikai jāsūta jaunu par pilnu cenu!
Vārdu sakot - tas, ka jau uzreiz informēju, ka sistēmā sagatavoto portreta foto negatavot un ka es to nevēlos! Tas tiek klaji ignorēts; sākotnējie solījumi anulēt - arī neīstenojas un nemaz nerunājot par naudas atgriešanu.

29.03.2024

I