JONEX Transports SIA - Krāpnieks

Šī persona atsaucoties uz darba sludinājumu (vakanci) ar tehniku saistītā jomā, pieteiks savu kandidatūru. Ir arī attiecīgi profesionālo kvalifikāciju apliecinoši izglītības dokumenti. Pārrunu gaitā ir šķietami normāls un labdabīgs cilvēks un tā arī uzvedās pirmās pārbaudes laika nedēļās. Kad ir jau iedzīvojies un ar kolektīvu ieguvis normālas attiecības, sāk stāstīt, ka viņam ir arī uzņēmums, nodarbojas ar transporta pakalpojumiem un citām lietām un šķietami meklē / iesaka lietas, kas konkrētajam darba devējam varētu interesēt. Arī mūs ieinteresēja konkrēta prece par kuru pārskaitījām avansu vairāk kā 1000 eur apmērā un rezultātā pazūd pats, prece nav piegādāta un avansu arī neatgriež aizbildinoties ar dažādiem ieganstiem nu jau vairāku nedēļu garumā.
Aicinām izvarīties no šīs personas un ar to saistīto uzņēmumu Jonex transports, sia.

A anse22 13.11.2023

Es domaju ka viņš tagad strada cita firma un lielas ar jusu firmas nosaukumu ka ta ir it ka viņam, jo +/- par jums un jusu firmu viņš zin daudz maz...
Bet nu jumš nešķita aizdomigi ka pie jums atnaca stradat cilveks un viņam ir firma, biznes, preces :)))))) bet mekle darbu :)))))

L LServiss 08.12.2023

Sūdzībā minētā persona ir firmas valdes loceklis Oļegs K.