www.sudzibas.lv Green Motion Slikts serviss

Green Motion - Slikts serviss

Serviss vienkārši neaprakstāmi. Ļoti ilgs gaidīšanas laiks kamēr tu varētu noīrēt automašīnu (2 stundas) .
Ļoti lētas cenas par automašīnu nomu bet tev viss ekstras ir jāpiemaksa - benzīns, nobrauktu kilometri, mašīnai jābūt tīrai un iekšā izsuktai, apdrošināšana.
Es pasūtīju mašīnu internetā, izņemt nevarēju, jo nebija uz mana vārda norādītā kreditkarte (man bija no notāra parakstīti papīri, ka es varu izmantot kredītkarti mana vira-ari neder, mana māsa arī nevarēja samaksāt ar savu kredītkarti) vispār šausmās, darbinieks negribēja nekādīgi ar mani sadarboties. Tas bija 24.00 es nevarēju dabūt transportu. Divas stundas negaidīju, kamēr viņš salaboja kopētāju, kamēr sarakstīja dokumentus kompī, un tā vai tā mašīnu es neredzēju. Personāls vienkārši ārprāts. Tajā dienā es tiešām sapratu kāpēc es nedzīvoju latvijā. Viss kā psrs laikos. Nevienam nekas neinteresē, vai tev ir mazi bērni līdzi, kas grib gulēt.
Es saprotu ka īres maksa šajā firmā ir zema, bet cilvēki ļoti iesaku jums izmantot citu firmu. Pirms manis stāvēja norvēģis un diskutēja ar viņiem arī stundu, un viņš netika arī pie savas mašīnas. Ļoti iesaku izmantot citu mašīnu nomu. Es aizgāju uz sixst-masinas maksa dārgi, bet viņi man neatteica un mēģināja visādi palīdzēt. Arī citas nomas ir daudz draudzīgakas piemēram rent a car.

15.02.2019

A aicis24 16.02.2019

Ļoti lētas cenas par automašīnu nomu bet tev viss ekstras ir japiemaksa- benzīns, nobrauktu kilometri, mašīnai jābūt tīrai un iekšā izsuktai, apdrošināšana.

Ko tu domāju,ka viņi tev degvielu ielies un tavā vietā mašīnu iztīrīs un nomazgās.

Bomboklak 18.02.2019

Green Motion nav labākais kantoris, kurā īrēt auto, tas tiesa. BET, kur Jūs iedomājaties lietot svešu kredītkarti?
Pilnvaras var pats sakopēt, kādas vien vajadzīgas! Svešu kredītkarti...