GP Recruitment - Darbs Anglija

Sveiki visiem!
Gribu padalities savos iespaidos par firmu GP Recruitment, kas sola iekartot darba Anglija un par to nem naudu 185 ls.
Pats aizbraucu ar so firmu 2009.gada junija sakuma uz ANgliju lasit avenes uz Haygroove farm. Ko lai saka, nevienam neieteiktu iet cauri tam, kas bija japiedzivo man. Dzives apstakli vienkarsi briesmigi, 4 cilveki apmeram 2x2 vagonina, dusas uz vairakiem simtiem cilveku ir tikai dazas utt., lietus list ieksa gulta... Lai nu kadi butu dzivosanas apstakli, ko varetu paciest kadu bridi, darba ari nebija. No sakuma dzina kaa sunus, polji ir uzkundzejusies, jo visi supervaizeri ir poli, tiem tiek labakas vagas ar ogam, latviesus suta lasit tas vagas kur neka nav, bet normas prasa tas pasas... vienkarsi nereali izpildit, kaut esmu stradajis smagu darbu un no darba nebistos, tas bija kaut kas nereals...Vardu sakot, ogu kluva arvien mazak, bet jauni idioti, kas sai firmai uzticejusies un pedejos latus sagrabinajusi, brauc tik klat. Bridinu visus- neticiet nevienam sis firmas solijumam, jo tas viss ir meli. Ari es domaju, ka ar mani bus savadak, jo biju jau seit lasijis dazas sliktas atsauksmes, bet ar mani nebija savadak, tapat ka nebus ar nevienu citu, kas izmantos sis firmas pakalpojumus. Uzskatu, ka so firmu vajadzetu iesudzet tiesa par cilveku apkrapsanu un viltus informacijas sniegsanu, jo tas nav normali, ka tu cilveks izmisuma dzits, savac pedejo naudu, aiznemies vel kaut kur, lai itka aizbrauktu pelna un paraksties smagi gruti stradat, bet beigu beigas tu knapi savac naudu, lai tiktu atpakal majas uz Latviju, jo tev ir par visu ko novilkts nost, darba nav un nopelnit neko nevari... sviests...
Paldies par uzmanibu. Ta bija mana sape, ko neieteiktu nevienam citam...

V

A ansisberzlapa 22.07.2009

pats stradaju caur to firmu konkrets sviests!!!ka vienmer tuksi solijumi...nopelnit nevar ka vienmer poliem labaki lauki...ginteram purinam interese tikai naudu savakt .neiesaku nevienam vina sniektos pakalpojumus.

R Roberts 24.07.2009

pareizi, kad atbrauksi uzsit man meilu, aizrullēsim pajautāt ko šie sivēni saka, biju gan Caur gpr citā fermā, bet stāsts tas pats!

A ansisberzlapa 03.08.2009

cilveki beg no tas fermas bet tas tik sutas nakamos mulkus.un grabj tikai naudu!!! un skaisti visu stasta

G gunta 22.08.2009

Piekrītu iepriekš teiktajam! Es ar vīru arī devos uz fermu HAIGROVE caur GP RECRUITMENT! Tas bija murgs divu mēnešu garumā!!! Vēlos brīdināt tās prezentācijas, kuras GP RECKRUITMENTS rīko ir blefs patiesībā viss ir savādāk! Nopelnīt neko nevar, jādzīvo mitrās karavānās! Neieteiktu turp doties nevienam! Ja neticat un Jums nav žēl samaksāt 185 Ls GP RECRUITMENTAM dodaties uz fermu HAIGROVE un pārliecinaties paši!!!

L liene 25.08.2009

sorrry cilveeki, kas maak straadaat tad arii nopelna...nevajag dirst..man viirs katru nedeelu suuta 150ls (min) kad ir razas sakums un laiks tad visus 300ls.maneejais tu jau aradaa 4menesi, tos kurus suuta uz maajam ir tie siikie un slinki kuri pat normu nevar izpildiit...maneejais viens no topa pirmajiem un nevajag d... ka visi veizeri poļi...ir arii rumāņi un bulgāri..un ja tev kaut cik normālā angļu val. tad tu pat par tulku vari savai grupai uzkundzeeties...maneejais VISLABĀKAIS !!! varbuut kāds jau `tadu paziist jo vinš populārs jau tur..vieniigais gudrais kurš savu kārtās nummmuru nosviitroja un uzraktiija vardu lai viņu vārdā sauc...AIVARS...miilu savu miilumu noverteeju viņa darbu... nakamgad arii brauks...

A Agita V 30.09.2016

" vari savai grupai uzkundzeeties...maneejais VISLABĀKAIS !!! varbuut kāds jau `tadu paziist jo vinš populārs jau tur..vieniigais gudrais kurš savu kārtās nummmuru nosviitroja un uzraktiija vardu lai viņu vārdā sauc...AIVARS.. "

:D :D :D

E esarteesmuunmaksaaju 26.08.2009

ja jau tik populaars viirs, ka es vinju taa arii te neesmu sastapusi un redzeejusi tik apbriinojamas vestes iipashnieku!!!

E Eva 27.08.2009

Labdien !

Pastāv divas iespējas, kā Jūs varētu realizēt savas tiesības, viena civiltiesiskā kārtībā, otra administratīvā kārtībā.
Kā visefektīvākais veids būtu administratīvā kārtībā, jo jau sākot ar patērētāja prasījuma iesniegšanu firmai, maksimālais laiks kāds varētu būt, lai Jūs realizētu savas patērētāja tiesības ir divi līdz trīs mēneši, tomēr ir jāpiezīmē, ka, tajā gadījumā, ja firma nepildīs Jūsu patērētāja prasījumu un attiecīgi, lai tādā gadījumā vērstos Patērēju tiesību aizsardzības centrā Jums ir nepieciešams ievērot noteiktu procedūru, jau pat sākot ar patērētāja prasījuma sastādīšanu firmai un iesnieguma sastādīšanu Patērētāju tiesību aizsardzības centram.
Patērētāju tiesību aizsardzības likums Jums dod tiesības prasīt vai nu firmai attiecīgi samazina pakalpojuma cenu; vai nu bez atlīdzības novērst sniegtā pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem vai atlīdzina izdevumus par neatbilstības novēršanu; vai nu sniegt līguma noteikumiem atbilstošu pakalpojumu; vai nu atcelt līgumu un atmaksāt par pakalpojumu samaksāto naudas summu.
Kā alternatīva ir civiltiesiskais ceļš, tomēr ir jāpiezīmē, ka tiesu lielās pārslodzes dēļ šis ceļš varētu būt ļoti ilgs, tādējādi līdz tam brīdim kamēr nebūs nozīmēta lietas izskatīšana tiesā šāda situācija eventuāli var pasliktināt Jūsu kā prasītāja pozīcijas (pagājušais laiks, u.t.t.).
Nevajadzētu aizmirst arī to, ka firmai ir arī visas tiesības sevi aizstāvēt un arī sniegt dažāda veida savus pierādījumus un/vai paskaidrojumus neatkarīgi no tā vai tas būs administratīvais process vai civilproces, tādēļ jau sākotnēji ir nepieciešams profesionāli izvērtēt situāciju un jau sākot ar patērētāja prasījuma sastādīšanu firmai un iesnieguma sastādīšanas Patērētāju tiesību aizsardzības centram šiem dokumentiem ir jāatbilst normatīvo aktu prasībām, pretējā gadījumā tie var būt sastādīti ne vien tikai nekvalitatīvi, kas vēlāk var nospēlēt par labu firmai.

Papildus visam iepriekš minētajam iesakām! Ņemot vēra to apstākli, ka pilnībā nav iespējams atainot visas tās darbības, kuras nākotnē ir nepieciešamas veikt, lai realizētu Jūsu kā patērētāja tiesības, jo Jūsu situāciju var analizēt, no ļoti daudziem un dažādiem aspektiem, tad, pirms veikt jebkāda rakstura darbības attiecībā uz to, lai Jūs realizētu savas patērēja tiesības, vispirms griežaties pie speciālistiem, lai izslēgtu kaut kādu procesuālo (juridisko) darbību neesamību vai sliktu izpildījumu no Jūsu puses, kas tādējādi firmai var labvēlīgi ietekmēt iznākumu.

K kautkasnoHAYGROVE 07.09.2009

Es ar strādāju HAYGROVE Ltd. un zinu kas te notiek!70% no iepriekš minētā ir vieni meli, atlikušais patiesība!
Pirmais!!!Nevainojat GPR, jo viņi īsti nezina, kas šeit notiek!GPR ir tikai starpnieki, kas piegādā strādniekus uz firmas pieprasijuma!
Otrais!!!Ja runa iet par šeit esošajiem strādniekiem un tautībām, tad man viedoklis ir diezgan skarbs par Letiņiem!Pastāstīšu kādēl!Cik Jums zināms šeit ir gan rumāņi, gan būlgāri, gan poļi, gan LATVIEŠI!Visas taitības šeit uztver kopsummā, nevis katru indivīdu atsevišķi!Tātad izvērtējiet un paanalizējiet paši!Aprilī šeit atbrauca 24 latvieši, šobrīd no viņiem ir 4, maja beigās atbrauca 40+ šobrīd ap 10 palikuši, 12 jūnijā uz manu kempu atbrauca 12, šobrīd no viņiem 1 palicis!Noteikti jautāsiet kāpēc!Tie kuri šeit ir bijuši ļoti labi redzēja cik kura tautība dzer, un cik nākošā dienā aiziet uz darbu!Protams no tā arī rodas iespaids par tautību, cik viņai var uzticēties!Diemžēl Latvieši mēs esam šeit sevi parādijuši no sliktākās puses!Lai nerastos pārpratumi, es nerunāju par visiem!Es zinu latviešus, kas raujas sviedros, un diemžēl gŗuti tiek pie sava paundiņa, jā tiem nav īsti paveicies!
Lai veicas tiem kas palikuši un apgūst nedaudz angleni, tad domāju, ka arī LETIŅI šeit būs vaizeri!

P pašivainīgi 07.09.2009

Ka maksā un brauc.Ņem CV, raksti, zvani, meklē caur U.K firmām uzreiz.
LV firma tevi izīrēs citai firmai, kura izīrēs tevi tur, kur vajadzēs.
Ja gribēs, arī trešai īres firmai nodos.
Valodu jāmaķ.
Angli pasi beg no U.K īpaši izglītotie.

L liene 14.12.2009

ea ar te esmu un maksaju...nevajag...nu nevajag...labi?d...nevajag!

G gunta 12.06.2010

Man žēl šo cilvēku, kuri saka kad Haygroves fermā var labi nopelnīt!Tā ir pēdējā vieta kur vispār vajadzētu doties!

Z zilonis 01.11.2011

Guntiņ, vare nopelnīt, ja attiecīgi ir sezona un neesi lēns kā gliemezis!