Enko SIA - Krāpšana

Sveiki. Vienojos ar SIA ENKO (bezkrumiem.lv) par 7,3 h zemes attīrīšanu no kokiem un krūmiem. Izstrādājamais materiāls šim uzņēmumam likās ļoti pievilcīgs. Vienojāmies par naudām. Tomēr pēc darbu veikšanas uzņēmuma darbinieki pazuda ar visu materiālu un naudu. Jau vairāk kā 3 mēnešus nevaru saņemt skaidru atbildi par šādas rīcības motīviem nerunājot par naudas saņemšanu. Uz maniem zvaniem netiek atbildēts, e-pasti tiek ignorēti. Ja kādam gadās saskarties ar šo uzņēmumu esiet ļoti piesardzīgi un labāk neiesaistieties darījumos ar viņiem. Esmu dzirdējis arī no paziņām, ka šī ir uzņēmuma ierasta prakse.

V Verners2023 28.04.2023

Ar šiem [slēpt]@kiem ir nācies saskarties! Jūs neesat pirmie, kuri tiek tik primitīvi un zemiski uzmesti! Dārgais bezkrumiem.lv šādi bagāts nekļūsi! Esam uzsākuši vākt informāciju nolūkā vērsties tiesībsargājošajās iestādēs.

V Verners2023 02.05.2023

Ar šiem lopiem nu gan neiesaistieties NEKAD! Bezkrumiem.lv ir tik zemiski, nozog pat pārdesmit eiro! Sarunāta bija diezgan jau tā viņiem laba cena, bet tad tika samaksāta trešdaļa un ar to arī viss! Materiāls savākts! Nekārtība atstāta!

Sveiki, Verner2023!
Joprojām neesam saņēmuši no Jums nevienu ziņu, zvanu vai epastu par Jūsu īpašumu/objektu vai Līguma nr. Lūdzu, sazināties ar mani pēc iespējas ātrāk 24336699 vai rakstot uz [slēpt]@bezkrumiem.lv.
Neviens klients mums nav ar vārdu Verners, tāpēc māc aizdomas vai Jūs esat mūsu klients un vai šī nav uzņēmuma reputācijas nomelnošanas kampaņa, par ko arī par internetā rakstīto var saukt pie atbildības!
Valdes loceklis

Ar bezkrumiem.lv neiesaistīties nekādos darījumos. Mana sieva strādniekus cienāja ar kafiju un maizītēm, bet tikām uzmesti kā daudzi. Koksne savākta visa, nekārtība un no naudas ne smakas.

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums 24336699 vai rakstot epastu [slēpt]@bezkrumiem.lv, lai atrisinātu šo radušos situāciju. Ar visiem saviem klientiem uzturam kontaktus, lai nerastos šādas neskaidrības.

J Juris75 01.06.2023

Ļoti nekonkrēta informācija!
Uzskatu ka šīm sūdzībām nevar ticēt.

Sveiki, Juris75!
Paldies par objektīvo un analītisko domāšanu. Šeit tiešām nav neviena konkrēta pieminēta fakta!
Tāpat, vairākkārtīgi aicinām cilvēkus ar mums sazināties par radušos situāciju, bet diemžēl neesam saņēmuši vēl nevienu zvanu, ziņu vai epastu par jebkādu krāpniecisku rīcību!

L LMAOooO 01.06.2023

Labdien, Sandis334!
Mani sauc Elvijs Trankalis un esmu SIA ENKO Valdes loceklis. Mums pieder FB lapa un mājaslapa bezkrūmiem.lv
Mūsu vārds un reputācija mums ir ļoti svarīgi, tapēc vēlos noskaidrot kāpēc šāds viedoklis par uzņēmumu.
Lūdzu, privāti [slēpt]@bezkrumiem.lv, tel.nr. 24336699) vai šeit komentāros, norādiet par kādu īpašumu/objektu ir runa, par ko īsti nav samaksāts un kad objekts ir izstrādāts vai vismaz kāds ir Līguma nr., lai varam saprast kāpēc šāds viedoklis.

Sveiki, Verner2023!

Vēljoprojām neesam saņēmuši no Jums nevienu ziņu, ne telefona zvanu par to, kurš ir Jūsu objekts/īpašums un kāds ir Līguma nr.
Šī sāk izskatīties pēc uzņēmuma reputācijas tīšas nomelnošanas, par ko arī par internetā rakstīto var saukt pie atbildības.
Lūdzu, Jūs pēc iespējas ātrāk sazināties ar mani (24336699 vai [slēpt]@bezkrumiem.lv), lai kopīgi atrisinātu šo situāciju.

L Linda2023 05.03.2024

Pilnībā piekrītu ka SIA ENKO ir krāpnieki. Tik grib izkrāpt naudu A dokumentāciju nesniedz.

Labdien, Sandis334!
Lūdzu, privāti [slēpt]@bezkrumiem.lv, tel.nr. 24336699) vai šeit komentāros, norādiet par kādu īpašumu/objektu ir runa. Kur atrodas objekts/īpašums un kāds ir līguma Nr.?

No Jūsu komentāra nav skaidrs kāda tieši dokumentācija un par ko nav iesniegta.
Mēs, ENKO, palīdzam īpašniekiem sakārtot koku ciršanas atļaujas ārpus meža zemēs, kā arī palīdzam ar ciršanas apliecinājumu iesniegšanu.

Labdien, Linda2023!

No Jūsu komentāra nav skaidrs kāda tieši dokumentācija un par ko nav iesniegta.

B Bezkrumiem.lv 07.03.2024

Joprojām ne no viena no šiem visiem "sūdzību" autoriem neesam saņēmuši nevienu ziņu, zvanu vai epastu par to, kam un kas nav izmaksāts, kas loģiski domājošiem cilvēkiem liek aizdomāties par to vai šīs sūdzības ir patiesas vai tās ir rakstījis kāds negodprātīgs cilvēks. Esam sazinājušies arī ar sudzibas.lv par viltus ziņu publicēšanu savā portālā, bet arī no viņiem nav nekādas atbildes.
Mums joprojām ir daudz jaunu un apmierinātu klientu, kuriem esam palīdzējuši izkopt un attīrīt teritorijas no krūmiem un kokiem dažādās platībās:
-aizaugušos īpašumos
-mežamlās
-grāvmalās
-meliorācijas grāvjos un
-apbūves gabalos.

Būsim priecīgi arī turpmāk palīdzēt saviem klientiem un godprātīgi strādāt.
Savukārt, tiem cilvēkiem, potenciālajiem klientiem, kuri vēlas ar mums sadarboties un vēlas, lai mēs viņiem palīdzam, droši mūs var sazvanīt pa tālruni 24336699 vai rakstot uz info @ bezkrumiem.lv vai apmeklējot mājaslapu bezkrumiem.lv un aizpildot pietiekumu mājaslapā, kā arī pajautāt par šīm viltus sūdzībām un mēs visu izrunāsim - gan šīs VILTUS sūdzības, gan sadarbības iespējas, gan arī visas pārējās nianses.