www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss - 1/3 autobusa sēdvietu ir salauzti krēsli un tie nefiksējas

Ecolines - Slikts serviss - 1/3 autobusa sēdvietu ir salauzti krēsli un tie nefiksējas

Labdien! Tad nu arī man pacietības mērs ir pilns. Nu kā gan tas nākas, ka sabiedriskajā autobusā no Rīgas uz Rēzekni 19:05, 11.08.2023. firmas Ecolines busam ir gandrīz pusei autobusa sēdvietu salūzis fiksācijas mehānisms un krēsli dzīvo paši savu dzīvi. Saprotu, ka šoferim pārmest nav vērts, bet varbūt pats uzņēmums varētu risināt situāciju, jo visu garo ceļu no Rīgas līdz savam galapunktam nu nav iespējams nosēdēt taisnu muguru un tomēr kā homo sapienam nav vēlmes traucēt arī pārējo komfortu, izguļoties kā egoistiskam alnim un spiežot ar beņķi pakaļā sēdošajam ceļos.

11.08.2023

K

B Bez_vārds 12.08.2023

gan jau pa latviju sūta sliktākā stāvokļa busus. Loģiski, jo tālāk no šīs valsts, jo jābūt labākiem busiem.

Un kāpēc tu gribi braukt uz Rēzekni? Seksuālos pakalpojumus nodrošināt kravas vadītājiem? Vai Rīgā ir liela konkurence?