Dr. Beinerts - Krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaku Dr. Beinerta klīniku uz Ģertrūdes ielas 101
viņiem ir galīgi vienalga uz dzīvnieka veselību.
Bijām 5x ar mūsu veco 16 gadīgo runci, visas 5x tik izraksta jaunas zāles, paralēli špricē visādas zāles + vēl pie sistēma lika kādas 3x.
Vispār jau kaķītim sākumā nebija nekas nopietns, viņš vienkārši pēkšņi ātrā laikā nometa svaru.
Gribējām uzzināt vainu, bet mums tā arī neko loģisku nevienu reizi nepateica, tikai slauca naudu.
Pirms pēdējā reize mēs ieradāmies pie viņiem, jo dēļ visām šīm zālēm runcim kaklā parādījās bumbulis. Bijām mēs pie "dakteres " Annas un viņa visulaiku smējās, un nekādu atbildi nevarēja sniegt "iespējams tas ir audzējs, iespējams nē" 😬
Šīs Annas maiņā bija arī vecāka sieviete kura ļoti neakurati apejas ar dzīvniekiem. Pirmkārt viņa mūsu kaķi plēsa tā,ka viņš bļāva,katatru ielika tā,ka nākamajā dienā citas maiņas vīrietis prasīja vai es esmu mēģinājusi ņemt ārā kaut ko pati,jo katatra knapi turējās un kamēr es stāvēju vestibilā, redzēju kā tā vecā sieviete ar sunīti apejas. Suns vecs,viņam grūti a viņa ar kāju viņu tik grūž uz priekšu.
Pirmajās reizēs gājām pie "daktera" Lauris kurš arī knapi apskatīja runci un tik zāles laida iekšā. Ļoti vienaldzīgi dakteri kuriem neinteresē dzīvnieku glābšana, bet gan nauda
Vienvārd sakot klīnika tikai sūc naudu un dzīvniekus neārstēta.
Pirmajā reizē samaksājam 179.35€
Otrajā 135€
Trešajā 106.65€
Ceturtajā 67.95
Piektajā 101.65
Kaķis tā arī netika izārstēts tikai vēl sliktāk palika...
Kopsummā iztērēti 590.60€ mēneša laikā diagnozi nenoteica, nenosauca, neuzstādīja.

24.10.2023

A Argus Gubats 24.10.2023

Labāk vediet kaķi uz Matīsa ielas klīniku. Tur viss ir super

G Gii 25.10.2023

Tas ir skumīgi, ka tā..