www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Slikts serviss, nepareiza diagnoze

Beinerta klīnika - Slikts serviss, nepareiza diagnoze

Naktī mūsu kaķi aizvedām uz Beinerta klīniku, jo viņš nevarēja paēst, lai gan apetīte bija un izdeva dīvainas skaņas it kā kaut kas sāpētu. Klīnikā mūs pieņēma ārsts eduards triblis. Attieksme bija visai neieinteresēta un augstprātīga. Ārsts kaķim konstatēja nedaudz paaugstinātu temperatūru un apsārtušas smaganas. Diagnoze-vīruss. Iešpricēja zāles, nepaskaidrojot - kādas un kam domātas. Nākamā dienā mēs griezāmies klīnikā terion, kur kaķim izrāva sastrutojušo zobu un noņēma zobakmeni, ievadīja sistēmu, pretsāpju zāles, antibiotikas, apetīti veicinošu preparātu. Visu izskaidroja ļoti saprotami. Jāpiebilst, ka pie beinerta par nrpareizu diagnozi mēs samaksājām divreiz dārgāk nekā klīnikā, kur mums reāli palīdzeja. Varbūt dr. Beinertam vajadzētu pievērst lielāku uzmanību tam, cik zinoši un ar cilvēcīgu attieksmi apveltīti darbinieki strādā viņa vadītajā klīnikā? !

22.07.2023

E

E Eduards Vilks 10.09.2023
Nogalināja mūsu kaķi

Viņi lieki špricē zāles un pārdod pārāk dārgas “zāles kas palīdz” . Es ceru ka Dr. ies uz elli cik viņš dzīvniekus ir nogalinājis.

E Eduards Vilks 10.09.2023

Nekad tur neejat jūms izsūks naudu un nomocīs dzīvnieku.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023