www.sudzibas.lv Dato.lv Обман и развод клиентов

Dato.lv - Обман и развод клиентов

При покупки компьютера будьте внимательны. Фирма просто в наглую обманывает людей и если вы в компьютерах ничего не понимаете, то вас обманут обязательно. Заманивают низкой ценой и собирают компы из самых плохих деталей. Вот одно из их объявлений. Пишут что это Quad X4 - а на самом деле это трехъядерный процессор x3, потом написали что видеокарта аж на 2048 mb - а на самом деле 512 mb. Вот так я и попался. Сейчас сижу проверяю то, что они мне собрали и понимаю, что меня просто развели. За такой обман надо в суд подавать. Я уже написал жалобу в бюро по защите потребителя, если кто-то также пострадал как и я то пишите тоже. За такое надо наказывать.

Quad X4 BS 9600Mhz / Geforce. Gt210 2048Mb ddr3 Turbo / 500gb sata2 / 4096mb ddr3 / 400w / g-lan / sound 5.1 hd audio.

Cpu : Quad x4 Core Base 9600Mhz (64bit / box / am3 450).

RAM : 4096mb ddr3-1333mhz up to dual channel 128bit (up to 8gb dd3).

Video : Geforce. Gt210 on 2048Mb ddr3. Turbocache hdmi, nvidia gigathread, purevideo hd
max. Resolution: 2560x1600, opengl 3. 2, directx10. 1, pixel shader 4. 1.

Hdd : 500gb sata2 16mb cache ncq class Seagate Baracuda 7200. 12.

M/b : nvidia nforce ucc atbalsta jaunos phenom2 black edition procesorus.

Lan (10/100mbps), 5.1 hd audio sound.

Psu: 400w, usb 10x, 2x ps2, 4x sata2, 1x ide.

D DATO.LV 25.02.2011

Rakstu no DATO.LV vārda. Ļoti liela varbutība, ka augstākrakstītais ir konkurentu pirksts, jo, ja mūsu klients uzskata, ka problēma ir bijusi, tad vienmēr laipni gaidam mūsu veikalā, jo katrs klients tiek uzklausīts un situācijas (visas!) tiek atrisinātas.
Savukārt, ja konkretizēt šo gadījumu - ja cilvēks nav lasijis vai jautājis par Turbocache tehnoloģiju (analogs ATI Radeon Hyper Memory), kas ir oficiāls ražotāju termins un tiek drukāts uz videokaršu iepakojumiem, tad mēs neuzskatām, ka vaina ir mūsos, ka to pieminam kā tehnoloģisku risinājumu jaudas palielināšanai.
Ja AMD Athlon II 450 procesors ir bāzēts uz X4 kodolīga procesora (4x32000MHz) un mūsu sludinājumos, un garantijā tas ir minēts kā Quad Core Base (četrkodolu tehnoloģiju bāzēts procesors), tad tas ir reāls fakts, jo ceturto kodolu var padarīt aktīvu ar mūsu piedāvāto mātesplašu palīdzību (core unlock cpu tehnoloģija - procesors BIOS`ā tiek atpazīts kā Phenom B40 modelis).
Diemžel, ja šis konkrēts pircējs, ir tiešām neapmierināts ar savu pirkumu, bet tā vietā lai griestos pie mums, raksta internetā - var secināt par domāšanas īpašībām.
P.S
Par terminu "собирают компы из самых плохих деталей" - ja cilvēkam ir iebildumi pret Seagate Baracuda, Asus, Elitgroup, Gigabyte, WD, MSI, Asrock, Kingston, Patriot, Sparkle, Sapphire, Intel, Hitachi, Samsung, Linksys, AMD, tad lai iet un nopērk stacionāro datoru no Sony :))

о Олег 21.03.2011

Athlon II 450 - трехъядерный процессор 3200 mhz x3. Действительно имеет возможность разблокировки 4 ядра, но это уже лотерея. При этом система может быть не стабильна. Кому как повезет.
Geforce GT210 - есть всего в двух вариантах 512 mb и 1024 mb это реальная память этих видеокарт. Так называемый turbocache чистой воды маркетинг и никакой дополнительной производительности вы не получите. Только завышенную цену.

А вообще. Если следовать логике dato.lv то можно писать что это athlon II 450 Base X4 16000 mhz 4000mhz x4 (turbo) - любой процессор разгоняется. Ведь правда? :))) А народ ведь они идиоты - схавают.
Video Super Turbo GeForce GT210 2048 mb для всех современных игр :))))

В реале человек получит трехъядерный проц и видяху самого начального уровня на которой не запустить ни одной нормальной игры, а заплатит как за супер пупер мощнейший компьютер :)))))

А людям, которые не разбираются в компьютерах или в понимании dato.lv (var secināt par domāšanas īpašībām), дам совет. Прежде чем бежать за ценой и фантастическими цифрами - проконсультируйтесь со специалистом.

А если смотреть объективно, то dato.lv не одни такие. Почти все фирмы, которые рекламируются на ss.lv пишут вот такую чушь.

1 место по чуши и разводу - это конечно eirodators.lv пишут полный бред, собирают компы наполовину из старых комплектующих. Не советую покупать не при каких условиях.
2 место lota - в объявлениях не указывают ничего конкретного, только красивые цифры без конкретных моделей. Т.е. тоже поставить могут все что угодно.
3 место dato.lv - в объявлениях пишут модель процессора, но делают это максимально запутанно и я бы сказал изящно. Простой юзер разведется без проблем и даже ничего предъявить не сможет, ведь AMD Athlon II 450 procesors ir bāzēts uz X4 kodolīga procesora (4x32000MHz) - чистой воды развод. Также не пишут встроенная видеокарта или нет.
4 место dataleks.lv - более честные ребята, тоже пишут модель процессора, но также заманивают цифрами типо realcore 12000mhz :))))) 3000mhz x4. Никаких 12000mhz здесь нету, это простой четырехъядерный проц 3000mhz x4 (ядра не суммируют частоту). Также не пишут встроенная видеокарта или нет.

Но есть и нормальные ребята. Хотел бы выделить два магазина.
memo.lv и vipc.lv - все расписано конкретно и четко. Каждая деталь. Все фотографии соответствуют действительности. Ну не докопаться.

Про обслуживание не знаю :))) Так как сам собираю себе компы и не в одну из этих фирм не обращался. НО по рекламе и нюансам постарался вам (простым юзерам) хоть что-то рассказать. Желаю всем удачи при покупки компьютера.

Что бы не дискриминировать dato.lv напишу эту инфу и в остальных жалобах. Ведь косяки есть у всех.

P.S.
Надеюсь эта информация пригодиться людям.

J Joske 22.03.2011

Stulbais Dato.lv komentārs! Aizej pasēdi datoriķu forumos un sapratīsi ko par Tev idomā cilvēki, kas kaut ko saprot no Tehnikas!!!
Pirksts, bļin! Pats tu esi pirksts !

J JR 22.03.2011

klau, tas kas atbildēja no dato.lv - iedod savu vārdu un uzvārdu - lai visi zina, kurš ir nekompetents šajā uzņēmumā! Šitādu hohmu - procim frekvenci reizīnāt ar kodolu skaitu - nu bā!!! Rēka!!!

S Sergejs 05.04.2011

Уважаемые! Прочитал коменты и вот, что скажу: я конечно скорее себя считаю простым юзером и сыпать техническими коментами не буду. Думаю, что в мире компов существуют и кидалы и просто мошеники. Однако я приобрел комп. именно в DATO и меня лично все устраивает, во всяком случае пока.
Меня достаточно внимательно выслушали и внесли соответств. изменения в компоновку компа, сделав акцент на мое давнее увлечение по созданию видео разных жанров. Кто работает с видео, то знает, PINNACLE Studio достаточно требовательная программа по ресурсам и капризная. Все это было учтено и я убедился при работе в ней, что купленый комп.соответствует своим заявленным характеристикам. И оперативная память и видеокарта полностью отвечают требованиям Сдудии и даже превзошли мои ожидания. Никогда не видел, чтобы студия так быстро все просчитывала и давала соответствующее качество, а счем сравнить было. Кроме того хочу отметить немаловажный факт, что при возникновении любых вопросов к работе купленного компа, вас всегда примут и помогут оперативно устранить, если они есть действительно, любые недостатки. Все протестируют и устранят. У меня осталось вполне приятное впечатление от этой команды. Ну а кто считает себя крутым специалистом в этом деле-так выясняйте сразу все на месте перед покупкой. Не стоит купив продукт сразу бросаться в форум, незаходя для начала к продавцам для выяснения своих разочарований. С уважением ко всем будущим покупателям в DATO.

D DATOR EKSPERTS! 03.05.2011

varu pateikt pilnigi godigi! esmu saskaries ar firmu dato.lv!
pirms 3 menesiem manas masas draugs nopirka datoru!
Procesors (CPU): Phenom II X6 Black Edition Server Turbo Core 19.200Mhz (6x3200Mhz / BOX / 64bit / AM3 1090T).

Operatīvā atmiņa (RAM): 8192Mb DDR3-1333MHz Dual Channel 128bit (up to 16Gb DDR3)

Cietais disks (HDD): HDD 500Gb SATA2 NCQ class 16Mb cache

Video karte (VGA): ATI Radeon HD3000 on 3067Mb DDR3 Total Available Graphics Memory, DVI, HDMI, Direct X 10.1, Pixel Shader 4.1, Htbrid Crossfire redy

Skaņas karte: 5.1 HD audio sound

Mātesplate (M/B): AMD new chipset (FSB 5200MTs) supprot 8X Phenom II CPU

Tīkla karte (Lan) : 10/100/1000MBps

Barošanas bloks (PSU): 500W+

iespadigi vai ne???
ko jus sakat?
vairak no visa iepatikas videokarte 3 GB???????? WTF!!!
google ieraksta un tadas vnk nav!
ka jus domajat cik ilgi dators darbojas? reala atbilde 24 h/d 7dienas nedelja un taa vesalas 2 nedelas! kas notika?
nosvila videokarte !
sita firminja taisa totalu overclock!!! interesantakais bija tas ka pat GTA 4 raustijas ta ka uz minimalajiem nevareja paspelet! karoch pamatigi iekrita!
pa pilnu programu jus tipa dabujat specigu datoru pa zemu cenu uz divam nedeljam!
neiesaku tur pirkt!
es savu i7 datoru pirku nepilnu gadu atpakal MS.lv
tiesam cienu vinju darbu!
mans darbojas vnk ideali kops piesledzu ara nav slegts!

D DATOR EKSPERTS! 03.05.2011

ja un par to kodolu reizinashanu tas parspej visu!
izliekas ka tur kads 1klasnieks to visu sastada!

A ArtursB 26.07.2011

Jautājums uzņēmuma Dato.lv:

Atvainojos, bet kas par nereālu frekvenci procesoram? Jūs gribat teikt. ka procesoram frekvence ir 19.8GHz? Pašam Phenom II x6 T1100 un kā man zināms maksimāla frekvence Phenom II procesoriem ir 3.3GHz ar TurboCore līdz 3.7GHz. Būtu labi ja izlabotu frekvenci jūsu produktiem, jo frekvence nereizinās skatoties cik procesoram ir kodolu!

J Jānis 23.10.2011

Mana pieredze no dato.lv nebija slikta, aizgāju pateicu savu budžetu un sakomplektēju datoru. Pārdevējs bija laipns un atbildēja uz maniem jautājumiem. Slikts iespaids neradās, vienīgais viniem vajadzētu vēlvienu pardevēju lai cilvēkiem nav jagaida ilgi rindā.

M Murziks 27.06.2012

Pats nu jau 8 mēnešus atpakaļ nopirku dato.lv datoru, esmu tehnika pazinējs, pateicu ko vēlos visu salika, cepuri nost, nebija ne rindā jāstāv nekā, neaizmirstat jebko var overclockot tikai ne visam viss der, neaizmirstat par draiveriem, jo tie nosaka gandrīz visu nav 90" gadi kad kā salika ta ir un viss kārtībā, ir jāseko visam līdzi BIOS, CPU utt paskatities reāli oFF spēlēm kā bf3 visu laiku atgādina par draiveriem un tieši tie noņem dažādus gļukus spēlēm utml! Pirms ko pērc padomā kārtīgi kam un cik izmantosi un ko proti ko zini! Esmu ļoti apmierināts ar Dato.lv un zinu ka turpmāk jebko kas saistīts ar datortehniku pirkšu pie viņiem! Par garantiju ar visu to labāko varu teikt, pēc pērkondārda nosvila puse elektro tehnikas, un neskatoties uz to ka PC nosvila dēļ zibens viņi to paņēma sataisija un viss okz kaut arī Līgumā teikts ka šādos gadījumos garantija nedarbojas. :)

Ar cieņu Artis!

A Andjinsan 14.05.2013

Однозначно-мошенники, болтливый молодой человек вас загрузит терминологией и втюхает вам совсем не то что вам надо!Пол часа он рассказывал об интегрированной видеокарте как потом оказалось с ней можно играть только в супермарио!Ни слова не сказал что нет двд зато впарил нам дорогой блок питания.Выше есть его умные отписки такие он и мне прислал.Не перевились Остапы Бендеры умеют законно обманывать людей!

E ev77 31.05.2013

G ggboss 04.09.2013

"reali es zinu kadus 10 cilvekus kas ieperkas dato.lv un viniem nav nekadu problemu ar dato.lv datoriem vai citam vinu precem un tie ar tam sudzibam ir parsvara konkurenti"

Tiešām REALI zini 10 cilvēkus, kas tur iepirkās? Es zinu 5 cilvēkus, kas vispār kādreiz iepirkušies kādā datorveikalā, kur nu vēl visi vienā...

Te pat nav svarīgi vai tie ir konkurenti! Lai tač ir, lietas būtība te nemainās. "Konkurenta" neapmierinātība ar reklamētās preces informācijas neatbilstību īstenībai ir pilnīgi attaisnota. Turklāt, tā vietā, lai noraidītu šo informāciju, gudrenieks no DATO.lv to apstiprināja, kas vedina uz domu, ka konkurents visdrīzāk bija vienkāršs pircējs un aprakstītā situācija tiešām notika.

E ernesto 27.11.2013

лохотрон, взяли комп, на месте не проверили, оказалось - видеокарта от нотбука, около 370 мб, проц 1.3, для хороших игрушек самое то

J juriators 30.01.2014

Ja paskatās dato.lv sludinājumus portālā ss.lv, tad mati ceļas stāvus. Konfigurācijas ir norādītas absurdas, norādītas neeksistējošas komponentes, neprecīzi norādīti komponenšu modeļi, utt. Vairākas reizes esmu norādījis ss.lv vadībai, par pārkāpumiem un acīmredzamo krāpniecību, taču rezultātu nav gandrīz nekādu. Izņem konkrēto sludinājumu, bet pārējie trīs simti !!! paliek. Dārgie cilvēki, neesiet muļķi un neuzķeraties uz zemajām cenām.

P.S. Ir vēl tāds save.lv. Izskatās, ka šiem abiem ir kopīgs īpašnieks. Esat uzmanīgi.

W wakal 12.07.2014

es jau otro kompi tur panemu un ne kadu problemu!pateicu ko es velos man visu salasija!esmu loti apmerinac ar sito veikalu visiem iesaku

H Hoviandr 30.09.2014

Я прошлой зимой комп в дато.лв купил. Мне собрали всё как я заказывал. Все мелочи и пожелания с парнями уточнили. Что-то они рекомендовали не ставить ввиду ненадобности и возможности сэкономить. За 4 часа собрали комп. Комп я брал помощней. Дома спецрограммами всё проверил. Всё совпадает. Парни на все основные компоненты выдали гарантийный талон на 1-2 года. Покупкой очень доволен. Знакомым рекомендую именно эту контору. Там толковые люди работают. Главное драйверы все сразупоставить.

V valmieras puika 24.01.2015

tā sasmējos par to pajolu kurš 2 nedēļas no vietas 24/7 dedzināja datoru un beigās veikals vainīgs ka videokarte nodeg.
bet visā visumā veikalam cepuri nost. čaļi zinoši, ieteica labākās daļas pa labākajām cenām un beigās vēl pērkot smuku kaudzīti ar daļām viņi man iedeva jauku atlaidi lai gala cipars būtu apaļāks :)
esmu jau vedis draugus uz turieni pēc daļām un iesaku arī citiem šito bodi :)
cepuri nost un tā turēt

Ji Soo 12.01.2016

Man bija tā ka es vēlējos pasūtīt datoru ar i3 GT630 un ko tur vel, bet man atsūta atpakal uz e-pastu piedāvājumu ka es par 5€ euro piemaksu varu dabut labaku 4X kodolu procesoru un Labaku video karti - Ko dabuju preti 2X kodolu procesoru un integretu video karti kas velkas ka ******* ****

R RatohnhaGravis 26.08.2016

Nopirku Datoru DATO veikalā, atvedu mājas,pieslēdzu un mani pārņēma dusmas. Dators slēdzas pats no sevīm ārā, kaut vai neko viņā nedaru. Aizvedu atpakaļ, pārdevējs solīja ka salabos. Dators servisā nostāvēja 2 mēn. Atvedot datoru mājas konstatēju, ka dators vispār nav aiztikts, nekas nav mainīts. Aizvedu uz neatkarīgu servisu savā pilsētā un tur man pateica ka man pārdots brāķis. Vedu atpakaļ ar visiem dokumentiem datoru atpakaļ uz Rīgu(DATO). Tur atkal pasaka, ka viss ar datoru esot kārībā. Sanāk ka esmu tikai izmetis savu naudu. Cilvēki Neiepērkaties Šajā Veikalā!!!