www.sudzibas.lv Circle K automazgātava Automazgātavā sabojā manai mašīnai korpusu un pēc tam vēl apvaino melošanā!

Circle K automazgātava - Automazgātavā sabojā manai mašīnai korpusu un pēc tam vēl apvaino melošanā!

Tas ir kas neiedomājams! Nopirku pašu dārgāko automazgāšanas režīmu, platīns plus, un par gandrīz 20 eiro man noskrāpēja mašīnu! Viss korpuss lielākās un mazākās, dziļākās un seklākās švīkās, kas ar laiku izraisa koroziju, nemaz nerunājot par vizuālajiem defektiem, kas tagad pazemina mana auto vērtību. Tiklīdz to konstatēju, pēc darbinieku norādījuma, tūlīt aizpildīju veidlapu, lai pieteiktu bojājumu. Pēc ilga laika satikos ar CircleK sūtīto ekspertu, kurš apskatīja auto un vēlāk izrakstīja dokumentu, kurā apgalvo, ka ''redzamie bojājumi nevar būt radušies CircleK automazgātavā, jo neatbilst birstu rotācijas kustībai''. Lūk, kā CircleK izvairās no atbildības.
Tātad uzņēmuma iekārta sabojāja manu mašīnu, uzņēmuma pārstāvis mani būtībā nosauca par meli un, protams, atteica jelkādu kompensāciju.

P.S. Vēlāk uzzināju, ka arī citiem cilvēkiem ir mašīnas automazgātuvē noskrāpētas tieši tādām pašām švīkām. Tas pierāda, ka atbilstošos apstākļos tomēr tādi skrāpējumi notiek. Iespējams no riteņiem tika ierauts kāds akmens. Iespējams tās bija smiltis un dubļi, kas radīja švīkas. Tomēr fakts paliek, ka tas tika izdarīts CircleK automazgātuvē. To noteikti var apliecināt arī videonovērošanas kameras ieraksts.
Pievienotajos foto redzamas švīkas uz manas automašīnas (pelēka) un identiskas arī uz trim citiem CircleK upuriem (zilas krāsas).

I

S sumup 08.12.2023

domaa logiski..pirms tevis varbuut mazgaajaas kaads netiirs auto..respektiivi taads kuram braucot pa grants celju.pielipushajos netiirumos ir arii siiki akmentinji..un ko tu iesaki statoilam? peec katras mazgaashanas iet darbiniekam ar pinceti lasiit aaraa gruzus no taam slotaam?.tak pati saproti ka nereaali tas..taapeec ja nespeej domaat logiski tad brauc ar skraapeetu auto..visi normaalie sen mazgaa pashi auto..ja esi taada biezaa.kjra maksaa 20 eiro..tad ko raudi? brauc nopulee.naudas tak pilna pakalja bet pashai nomazgaat auto par gruutu..tad nenjaudi..

G Gonzo23 08.12.2023

Nevar jau visu nomazgāt, mazgājot pats, ir mēģināts moikā

N Neitrāla persona 09.12.2023

Un pirms tam mašīna bija bez nevienas švīkas?

J Jurkams 09.12.2023

Ja tu ej uz rotējošām birstēm, tad arī ŕēķinies ka rotējošas švammes bezjūtīgi močīs tavu auto. Nu ko tu gaidiiji. Es arī šad tad savu xc60 tur iebraucu. Nemīžu no švīkām. Tā kā beidzam bimbāt.