www.sudzibas.lv BITE Go3 piespiedu uzspiešana izkrāpjot naudu

Bite - Go3 piespiedu uzspiešana izkrāpjot naudu

Tele 2 klients,domāju pāriet pie Bites saņemot labāku tarifa piedāvājumu.Atsūtīja līgumu, šim.Tad 2dienu pārejas periods,kurā Tele2 piedāvā labāku tarifu un palieku pie Tele2..Līgums tiekot anulēts,pāreja nenotiek.Tikai atnāk rēķins par Go3,no kura nevar ne atteikties vai jāmaksā līguma laušama 70€.Go3 neesmu lietojis neprasījis lai pieslēdz.Naudas izspiešana,rekets Ļoti negodīga rīcība

15.09.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 18.09.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

VSR 15.09.2023

Pieslēgums ir priekš muļķiem! Priekšapmaksa - viss!

S Spuris 15.09.2023

Vispār ir tieši otrādi. Pre Paid ir tādiem,kuri nelieto intensīvi sakrus.Der pārsvārā jau senioriem .Tās priekšapmaksas var pēkšņi iztērēties un t.t.

G godiga123 15.09.2023

man tapat sanaca ka jums es seit sudzibu lapa rakstiju loti daudz lai cilveki zin ka nav ko uz tadu biti iet man beidzot atcela gan soda naudu gan sledza Go3 ko es neizmantoju ejiet uz bites salonu kaut neskaitamas reizes un ari uzrakstat ka nevelaties bites pakalpojumus lai jums veicas

S Spuris 15.09.2023

Kas par tautu ... ? Pirms ko ņemiet izlasiet reiz līgumu notiekumus un ko slēdzat klāt. It sevišķi to kas ir ar maziem burtiņiem apakšā. Īstenībā necik nav žēl tādus aunapieres.Maksājiet vien par savu dumjību u slinkumu iepazītties ar līgumu noteikumiem,ne tikai mobilajos sakaros

G godiga123 16.09.2023

cienijamais SPURIS tu jau nesaproti to butibu BITE ta mak apvardot un melot piemeram man bija ta ka teica ka GO3 bus par brivu uz 8 menesiem ta ka es uz BITI neaizgaju jo paliku pie veca operatora un tur man piesledza GO3 par loti izdevigiem tarifu kad gaju prom no BITES tur var nenema vera tos 8 menesus kad butu par brivu VIENKARSI NEVIENAM NEIESAKU IET PIE BITES viens liels krapnieku kantoris kas mak apcakaret cilvekus seviski iekrit veci cilveki kas skaita katru centu

S Spuris 16.09.2023

Cienījamā godiga123 ,es tieši saprotu būtību un tam ir ļoti pamatotas zināsānas un pieredze.Varu atkārtot - pirms ko ņemt vajag detalizēti ar visām niansēm iepazīties,jo acīmredzot mūsdienās ir daudz ''zemūdens akmeņu''pie operatora Bite,kopš leiši nopārdeva to lielai pasaules kompānijai.Es neesmu lūkojies Bites piedavajumus un nianses,jo lietoju cita operatora pakalpojumus,taču pēc pieredzes varu iedomāties kā varētu būt nosacījumi tādam līgumam.Piemēram slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem pirmie 8 ir bez maksas,taču pārējie 16 par maksu .Tā bija ? Taču ja laužat līgumu pēc apmēram 14 dienām tad soda maksa ir. Tā ir ? Ja ir ,tad jau neko viņi nav pārkāpuši,jūs pieslēdzat pakalpojumu,paiet nedēļas divas un izdomajat ka nevēlaties vairs lietot un par cik atsakaties no pakalpojuma tad jums tiek piestādīts soda naudas maksājums par līguma laušanu priekšlaicīgi .

S Spuris 16.09.2023

Un vēl cienījamā godiga123 ,personīgi man nav saprotams priekš kam lietot tadus Go3 vai Pašol 4 un tamlīdzīgus,jo ja ir internets mobilajā tad nav problēmu redzēt daudz vairāk bez maksas nekā piedavā maksas pakalpojumus ,kuri starp citu ne vienmēr labi darbojas.

Insiders1 21.09.2023

“Domāju pāriet” Tu jau no paša sākuma uztaisīji tā saucamo procesu lai tikai Tev piezvana tele2 un piedāvā lētāk. Ko Tu te muldi. Ja Tu maksa 22 tev piedāvāja lētāk ko tad Tu nepaliec pie bites? Tāpēc ka tev iedeva lētāk. Muļķis Tu nodirs tele2 ka tev ir jāmaksā dārgāk pacēla cenu u ttt kad piezvana paliec nevainojams un visu aizmirsti. Nabags

S Saulīte 2023 08.10.2023

Man ir tas pats ar Biti un Go3,neskaitāmas reizes gājusi uz salonu un 101 iemesls,kāpēc nevar atslēgt.Nēsmu skatījusies ne reizi,bet jāmaksā katru mēnesi

K Karaliene2024 18.03.2024

Tautu maldīšana ar šo GO3! Piedāvā izmantot absoluti bezmaksas 3 mēnešus, pēc tam zvana menedžēris un jautā ka Jūs patīk GO3? Es saku neesmu mēģinājusi un laipni piedava izmēģināt un saka ka atsūtīs līgumu vēlreiz uz e-pastu,ko es saņēmu ar kurjeru, tā bija tēstēšanas paka. Bet rezultātā sanāca ka es slēdzu jaunu līgumu (pa telefonu) un bezmaksas tērminš ir 14 dienas un pēc 14 dienam līgums stajas spēkā uz 2 gadiem pa 7,99 mēnesī. Kad es ieraudzīju rēķinu biju šokā, es nesledzu nekadu līgumu uz 2 gadiem un laušānas sods ir 80 EUR. Tā ir tautu krapšāna! Esiet uzmanīgi un nepiekritāt bezmaksas pamēģināt! Es rakstīšu pretēnzīju!