www.sudzibas.lv Bez uzcenojuma Ļoti slikts serviss, pārdevējas rupjība

Bez uzcenojuma Veikals - Ļoti slikts serviss, pārdevējas rupjība

Labdien!
Rakstīt šīs rindas mani pamudināja š.g. 12.novembrī plkst. 13,45 notikušais. Izvēlējos veikalā "Alkohols bez uzcenojuma" Rīgā, Vienības gatvē 109 Spānijas vīnu 3 l iepakojumā, samaksāju par preci kasē un devos pie izejas. Nostrādāja signalizācija, liecinot, ka par pirkumu nav samaksāts. Man apnicis vērt vaļā somu un skaidroties, šādi gadījies jau vairākas reizes. Uz manu atkārtoto lūgumu beidzot sakārtot savu saimniecību un noregulēt koda nolasītāju, kārtējo reizi saņēmu atbildi, ka viss ir kārtībā, varu iet. Lūdzu pasaukt veikala vadītāju - viņas nav. prasīju, vai nav ieteikumu vai sūdzību grāmata - par atbildi tikai smiekli! Varbūt, šīs sūdzība nebūtu, būtu nomierinājies, jo cilvēks jau ir pacietīgs, kaut arī tiek pārkāptas viņa pircēja tiesības. Bet, kad noslēgumā visam pārdevēja smīkņājot nosauca manu sievu par muļķi un teica, ka, ja šeit kas nepatīkot, mēs varot izvēlēties citu veikalu - mans pacietības mērs bija pilns! Pirmdien noteikti nosūtīšu informāciju par šo gadījumu firmas vadībai un Patērētāju tiesību aizsardzības centram. Uzskatu, ka šādus "pārdevējus" ar steigu jāsūta izglītojošos kursos, lai šajā veikalā nebūtu vēl vairāk vīlušos pircēju!
Ilmārs

I

donna b 13.11.2016

Un kaa tiesi tu gaidi, ka PTAC seit tev palidzes? Piespiedis viniem ievest sudzibu gramatu? Tas nav obligati. Tev gruti atvert somu?

I IlmārsDz 13.11.2016

Cienījamā donna b, kāpēc man vairākas reizes jājūtas kā zaglim? Rimi veikalā Vienības gatvē vīna paka atkal pīkstēja, sargs klāt, jāuzrāda somas saturs! Kāpēc? Alkohola veikala darbinieku kārtējās neizdarības dēļ? Ja Tev patīk savas personīgās mantas katram apsargam izrādīt - nav problēmu, ej nopērc 3 l vīna un demonstrē savas somas saturu, cik uziet!!

Vot alkaši!

I IlmārsDz 13.11.2016

:) Ja kas, čomiņ alkāns esi Tu - vai normālu vīnu maz lieto?:)))

K kurmiks3 13.11.2016

Vispār jau normālu vīnu nepārdod ne spaiņos,ne 3l.pakās

Latviešu tautas 14.11.2016

Только алконавты покупают дешёвое вино по три литра!Но скоро деньги закончатся и перейдёшь на тройной одеколон... В Риге пока вино, а на селе в магазинах тройной одеколон раскупают в момент...

Var jau būt, ka pārdevējus jāsūta kursos, taču Ilmāru jāsūta ārstēties no dzeršanas. 2L aliņu aizlieguši, tad tagad 3L vīnuj lok!

M Macc 14.11.2016

Alkohols ir inde. fu.