BSA BALTIJAS STARPTAUTISKĀ AKADĒMIJA - AUGSTSKOLA

Centīšos neizpausties plaši,bet gan īsi un konkrēti. Palasot sūdzības par šo augstskolu es piekrītu visām sūdzībām ko cilvēki ir pievienojuši un pierakstīšu arī savas sūdzības, lai tiešām studenti padomā divreiz pirms izvēlas tieši šo augstskolu.

1. Izvēlējos programmu, kas ir bilingvāla, tas ir, gan latviešu gan krievu valodā, taču visas mācības notika tikai krievu valodā un ne visiem , varbūt tikai 2, 3 skolotājiem varēja man iedot materiālu latviešu valodā . Pārējās notika krievu valodā, visas prezentācijas un viss bija krievu valodā. Tātad nekāda bilingvāla apmācība tā nebija.

2. Mācību daļā strādā laikam tikai viena meitene, kura ir ļoti neadekvāta un vienmēr neapmierināta, kā arī ar cilvēkiem runā ar nepatiku un saka arī neētiskas lietas. VNK ŠAUSMAS.

3. Skolotāji atļaujas neatnākt uz lekcijam iepriekš pat neziņojotm, pati braucu no Jelgavas un daudz reizes ir sanācis atbraukt uz skolu par velti.

4. Kā arī uz eksāmenu skolotāja neatnāca un līdz ar to atzīme bija neadekvāta un skolotāju nebija iespējams pat satikt,jo savu telefonu viņa neizsniedz mācību daļā.

5. Skolotāji var neizlikt atzīmi laikā un kaut kādi darbi var mistiski nozust , kā piemēram referāti un atzīme netiek izlikta un pēc tam ir jāmaksā nauda, lai dabūtu atzīmi par to pašu referātu.

W

B bogdanovich.e.78 15.09.2013

Я сама русская, но пошла учиться на билингвальный поток. У нас есть несколько студентов латышей, и когда они сказали что не понимают русский (а все лекции и правда ведутся на русском) им ответили - вы в латвии, а тут надо говорить и на латышском и на русском. Я считаю, что БСА - это чисто русская высшая школа, и латышам тут действительно трудно.

Да и вообще когда вы идете на билингвальный потом, надо самим подумать - а каким образом учитель модет читать одну и ту же лекцию сначала на лат.яз. а потом на русском или наоборот. Это же нереально в принципе. Просто хорошая реклама.

G13 15.09.2013

Varbūt stājies labāk kādā pedagoģijas augstskolā, vismaz iemācīsies pareizāk rakstīt un kas zina, varbūt tuvākajā nākotnē glābsi Latvijas izglītību...

B bogdanovich.e.78 15.09.2013

G13, спасибо, что ты такой умный, но даже дураку видно, что ошибки у меня это опечатки. У меня нету русской клавиатуры, я печатаю по памяти. ОК?

G13 15.09.2013

Ути пути, это в общем было не тебе адресовано, но раз уже на то пошло, то могу тебе посоветовать пройти курсы по борьбе со своим воспаленным ЭГО.