www.sudzibas.lv Balticom Naudas krāpšana

AtrisinātaBalticom - Naudas krāpšana

Mistiski jāmaksā 175 eiro par līguma laušanu. Izskatot līgumu pēc 3.5.panta līgumsods 30 eiro+maksimālā piedzenamā zaudējuma atlīdzība 72.05 eiro. Tātad kopā 102.05 eiro. Kur rodas vēl 73 eiro? Ziņojām arī attiecīgajām instancēm. Balticom uzņēmējdarbībā nav vietas.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 20.09.2017

Sveicināti!
Žēl, ka Jums radās šāds iespaids par mums!
Jums ir taisnība- zaudējuma atlīdzība par pirmstermiņa līguma laušanu nevar pārsniegt norādīto līgumā.
Rēķina otrajā lapā ir atšifrējums, kur ir atspoguļotas visas pozīcijas un summas.Iespējams, Jums bija neapmaksāts rēķins vai nenodots aprīkojums.

Jebkurā gadījumā ar prieku konsultēsim un atbildēsim uz visiem jautājumiem, ja nosūtīsiet savu numuru privātā ziņojumā vai piezvanīsiet uz 29333333.

Cerot uz Jūsu sapratni,
Balticom.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.10.2017

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

Vispār jau rēķinā visam ir jābūt atspoguļotam. Bet vispār jau termiņlīgumu laušana ir ļoti neizdevīga padarīšana. Un laužot līgumu, tiek pierēķināta atlaide uz pakalpojumiem, par tiem mēnešiem, kuros izmantojāt viņu pakalpojumus ar atlaidi. Piemēram, pilnā cena 18.50 EUR, jūs maksājāt 15.95 EUR (atlaide 2.55 EUR) 10 mēnešus, tātad papildus vēl jāatmaksā 25.50.

P Purvciems 23.10.2016

Tur jau tā lieta, ka nav rēķinā norādīts. Ja būtu, tad nebūtu jautājumu.

Tādā gadījumā ir rakstiski(uz papīra 2 eks., Straupes ielā) jāpieprasa rakstisks(uz papīra) rēķina skaidrojums. Jo diemžēl Balticom atzīst tikai klātienes komunikāciju. Ja rēķina skaidrojumam nepiekrītat, tad iesniedziet to PTAC, jeb SPRK.

BondsBonds 23.10.2016

Jā, protams, uzņēmumam nav ko darīt kā tikai tev uzrēķināt "ekstrasummu"... Ticu, ka ir fakti, kuri te netiek minēti.

K Kristaspsss 24.10.2016

Tapec sledzat bezliguma terminu jebkura laika varat ateikties nekad nesledziet uz 2 gadiem ligumu tas sanak dargak katutvai pec 1 gada izdomasiet lauzt .Es tikai tada veida nemu Interneta pakalpojumu.nepatik atsakos nemu citu.bez jebkada paildus maksam.Vai ari japarcelas atsakies un piesledz jaunu..

Un nemat jau parbauditas kompanijas nenemat uz veiksmi visiem mazajiem uznemumiem patik iekaset papildus samaksas. Pectam brinaties ka problemas.Bet Tam domatas instantes kas izverte vissu jusu laikas nauda nervi.Tapec visu izlaciet pirms paraksties.

BondsBonds 23.10.2016

Pacco_al 25.10.2016

Nepilnīgi esi norādījis visu droši, ka ir vēl nepamaksātie iepriekšējie rēķini tāpēc arī summa ir lielāka. Pievieno lūdzu rēķina kopiju, es pats pazvanīšu uz Baltcom un noskaidrošu par ko ir atlikusī summa, lai tev nav jātērē šeit laiks.