www.sudzibas.lv Baltic Data Pretīga attieksme pret apmeklētājiem

Baltic Data - Pretīga attieksme pret apmeklētājiem

Šodien šajā draņķa veikalā knapi iegājis lai ko papētītu, ta man uzreiz sāka uzbāzties kāda kuce - - zāles pārdevēja ar saviem palīdzēšanas pakalpojumiem. Jau pats jautājums vien pazemo cilvēku, liekot saprast, ka viņš neko nejēdz un ka tūlīt notiks iesmērēšanas process! Kad atteicu par uzbāšanos un vispār, šī zoss man teica, tad lai es tur neejot! Kropla govs! Un jau kuro reizi šādu Baltic Datu kretīnisko pārdevēju dēl braucu uz leišiem pirkt ko vajag, un kur netieku uzskatīts par upuri!

Papildināts Haralds Melnarājs 21.09.2023

Tas notika Liepājā ,Rietumu centra tirdzniecības telpās Baltic data veikalā!

22.09.2023

H Haralds Melnarājs 21.09.2023

Es kļūdījos--gribēju norādīt konkrētu adresi ,bet šie man uzreiz ,ka sūdzība esot veiksmīgi atrisināta..Nekas tur nav risināts..

Pretenzija atrisināta būs tad ,kad no darba tiks atlaists šī ūķa baltic data liepājā veikala vadītājs..

S Spuris 22.09.2023

Vēl neesi Dārtas ielā? Cerams,ka drīz tev tur atslēgs internetu un atņems mobilo.

H Haralds Melnarājs 28.09.2023

Acīmredzot pats veikala ""uzraugs ""preteklis atbild!?

H Haralds Melnarājs 28.09.2023

Negatīvo attieksmju laikotāji--tie ir tie ,kuri pa tiešo sasitīti ar šo tā saucamo veikalu baltic data Liepājā rietumu t/c.
Acīmredzot sagudrojis kaut ko sevis attaisnojošu!))