www.sudzibas.lv ZTI Rudītei slivjukai

ZTI - Rudītei slivjukai

Labdien.

Tiesas izpildītaijai Rudītei Slivjukai, viss ir pie D****, likuma burts vīrusa laikā paliek likuma burts. Nobloķē kontu kautvai darba devējam ir nosūtīJusi izpildrakstu. Ēd ko gribi, vai jāiet zagt. Super valsts mums. Valsts viņiem ir iedevusi tādu varu ka pat paliec bez Apenēm. Jāmeklē atkal nelegāls darbs, vai jāskaita nauda uz sievas kontu, un to likums atļauj.

N Noboby 20.04.2020

Pirmkārt, vajag maksāt savu parādus.
Otrkārt, par to jau ir izrunāts visur ka atņemt visu naudu nevar, ir jāpaliek vismaz minimālās algas summa un tas ir noteikts ar likumu. Arī no pabalstiem nedrīkst ņemt nost summas tā ka nepaliek pat minimāla alga. Ja pats nezini likumus tad varbūt pirms nemaksā parādus, iemācies kādu likuma pantu kas ar to saistīts?

E Elisa Elisija 20.04.2020

Kurš vainīgs, ka sagrābies tādus parādus, ka atmaksāt nevar?

R RXX 20.04.2020

Skaidrs, ka valsts! 😁